Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » П'ятирічна донька «батька-мінера» померла в реанімації
УБП


Home net

П'ятирічна донька «батька-мінера» померла в реанімації

11 червня в реанімаційному відділенні Борзнянської центральної районної лікарні померла п’ятирічна Крістіна Гринько. «Швидка допомога» привезла її з діагнозом двобічна пневмонія, анемія, дихальна недостатність. Смерть настала від запалення легень.Крістіна — донька 31-річного Сергія Гринька з Комарівки Борзнянського району, того самого, що восьмого травня зателефонував на «103» і повідомив, що Чернігівська обласна дитяча лікарня замінована. Хотів, аби його дружину, 21-річну Надю, відпустили додому. В лікарні вона перебувала з кінця квітня з чотирма дітьми.

У Крістіни 2014 року народження були проблеми з кров’ю, гемоглобін падав. У Каріни 2015 року — гулька на руці наросла, дитя злазило з печі, вдарилося рукою. Зробили операцію, ручку виправили, взяли в гіпс. У Миколки 2017 року народження — проблеми з ніжкою, колінце всередину йде, наче зламане. Прооперували. У Катрусі 2018 року — зубки різалися, вагу втрачала. Лікарі усіх діток підлікували і третього червня виписали додому.


І тижня не минуло, як старшенька захворіла, а батьки не кинулися до медиків.

Матеріал по темі:

5-річна дівчинка з Борзнянщини померла в реанімації, її молодші сестри залишаються у лікарні (відео)

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №25 (1727), 20 червня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Гринько, реанімація, Крістіна Гринько, Борзнянщина, лікарня, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект