Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чому на квитанціях «Чернігівгаз Збуту» з’явився новий рахунок?


Нормовен

Чому на квитанціях «Чернігівгаз Збуту» з’явився новий рахунок?

До редакції Gorod.cn.ua звернулася жителька мікрорайону Астра Алла Ігнатенко з питанням, щодо платіжних квитанцій від «Чернігівгаз Збуту». Жінка розповіла, що їй та її сусідам по вулиці прийшли квитанції зі старими реквізитами рахунку «Укргазбанку», а декотрим з новими реквізитами, причому на квитанціях стояла примітка «Увага! Змінено банківські реквізити». Алла вважає, що новий рахунок зявився через те, що голова правління Чернігівгазу Алла Ярова заявила про свої наміри йти в нардепи, а отже гроші, можливо, підуть не на сплату газу, а на передвиборчу кампанію кандидатки. Також вона переживає через те, що сплачує за газ через особистий кабінет Приватбанку по Інтернету, і вже сплатила кошти по старому рахунку, а бумажна квитанція їй прийшла з новим.

Фото квитанцій, які надала Алла Ігнатенко

З цим запитанням ми звернулися до представника прес-служби ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» Наталії Свиреденко, яка повідомила, що:

Споживачі можуть бути впевнені, що їхні платежі, внесені на будь-який рахунок, підуть на оплату газу, а не на інші цілі.

Варто зазначити, що всі рахунки є розподільчими. Що це означає? ТОВ «Чернігівгаз Збут», як постачальник газу зі спецобов`язками, приймає платежі від побутових споживачів та релігійних організацій Чернігівської області за цінами газу, розмір яких встановлюється Кабміном. Зараз ціна змінюється щомісяця і в кожному регіоні України вона своя.

Відповідно до Постанови КМУ № 667 от 23.08.2017 р., затверджено алгоритм і принцип розподілу коштів, сплачених побутовими споживачами та релігійними організаціями. Згідно цієї ж постанови щомісяця встановлюється норматив розподілу коштів для всіх учасників газового ринку. Тобто, щодня кожному учаснику з акумульованих коштів перераховується його частка. Наприклад, платежі у травні розподілялись наступним чином: НАК «Нафтогаз» отримував найбільшу долю платежів – 86,5%, на АТ «Укртрансгаз» йшло 2,27%, АТ «Чернігівгаз» - 9,06%, з урахуванням ПДВ. Після цього на рахунку «Чернігівгаз Збуту» залишилось 2,16% коштів, а саме 18 коп. з кожного кубометра газу, оплаченого споживачами Чернігівського регіону.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Чернігівгаз Збут», «ЧЕРНІГІВГАЗ» , квитанції, Ярова, Свириденко, Астра

Добавить в:


ЦентрКомплект