Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стипендії-заохочення від міськрадиСтипендії-заохочення від міськради

Щомісячну стипендію в розмірі 500 гривень від міської ради отримали 26 кращих учнів Чернігова, які стали переможцями всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Це грошове заохочення діти будуть отримувати з травня по грудень цього року.Минулого тижня у міській раді вітали учнів чернігівських шкіл - переможців учнівських олімпіад, конкурсів та змагань, а також їхніх вчителів. Усі присутні школярі отримали подарунки, а найрозумніші - ще й грошове забезпечення. Так, 26 учнів-переможців всеукраїнського етапу олімпіад та конкурсів отримуватимуть щомісячні стипендії у розмірі 500 гривень, а переможці обласного етапу олімпіад та всеукраїнських змагань отримуватимуть щомісячну стипендію 300 гривень.

За інформацією управління освіти Чернігівської міської ради, цього року 16 учнів отримали дипломи IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Призові місця чернігівські діти отримали з англійської, французької, німецької мов, біології, економіки, інформаційних технологій, географії, фізики, трудового навчання. Ще 12 учнів перемогли на Всеукраїнському рівні - на III етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Не забули відзначити і вчителів, які готували учнів-переможців: вони отримуватимуть надбавку до заробітної плати у розмірі від 10 до 30% посадового окладу.

Марія Пучинець, «Чернігвщина» №23 (736) від 6 червня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нагорода, стипендії-заохочення, міськрада, Марія Пучинець, «Чернігвщина»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект