Home net

Чернігівщина утеплюється

За інформацією Держенергоефективності, нинішнього року вже майже 740 мільйонів гривень «теплих кредитів» залучили українські сім’ї на енергоефективиі заходи. Всього у держбюджеті на ці потреби передбачено 1,1 мільярда гривень.У травні по всій країні відшкодовано 27 мільйонів гривень для близько 5 тисяч родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів». Зокрема, виплачено понад 23 мільйони гривень на утеплення приватних будинків, більше 3 мільйонів - на енергоефективні заходи для 26 ОСББ, 700 тисяч - на придбання твердопаливних котлів.


У Чернігівській області діє Програма стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів на 2018-2020 роки. На іі виконання з обласного бюджету на поточний рік виділено один мільйон гривень. Наразі видали 431 кредит на 20,1 мільйона гривень, відшкодовано - 151.5 тисячі.

У Чернігова на відшкодування частини тіла по кредитах, які отримали ОСББ у 2019 році, у міському бюджеті передбачено одним мільйон гривень. Двом ОСББ міста вже відшкодували 37,4 тисячі гривень.

«Деснянка» №23 (758) від 6 червня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: енергоефективиі заходи

Добавить в:


ЦентрКомплект