Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У депутати. Може, все ж у губернатори?


Home net

У депутати. Може, все ж у губернатори?

Валерій Зуб, головний лікар Чернігівського онкодиспансеру, зібрався в народні депутати. Буде балотуватися у Верховну Раду по ніжинському мажоритарному округу №209.Чому саме Ніжин? У цей округ входить райцентр Варва. Зуб родом з Варви.

Це його другий похід на Київ. Перший був у 2014 році. Тоді Валерій Зуб вийшов на перше місце у Варвинському районі. А депутатом став Олександр Кодола.

Нині боротьба за 209 округ буде запекла. Стати мажоритарником від Ніжина мріє не один потужний пан.

Називають такі імена та прізвища: Олександр Харченко, юрист, депутат Київради; Борис Приходько, колишній зам глави Нацбанку; Анатолій Гунько, забудовник з Броварів. «Забув згадати ще одного кандидата на 209, Сергій Гайдай з Аграрної партії, у Барві його колишня вотчина, він очолював сільгосппідприємство «Дружба-Нова», — діляться джерела.

Про Олександра Кодолу і Валерія Зуба ми вже говорили.

Депутатами від Ніжина свого часу були відомі Івани: Плющ та Куровський.

«Вісник» ще 17 травня минулого року в матеріалі «Оглядини» (про відкриття лінійного прискорювача в онкодиспансері) про Валерія Зуба писав так: «Можливо, на посаду губернатора нарешті призначать людину, здатну на ідею, на ризик і щоденну роботу? На креатив, зрештою. Нещодавно інтернет порвав відеоролик, у якому чоловіки онкодиспансеру, серед них і головний лікар, вітають жінок-колег з 8 Березня. На відео мужчини танцюють, співають, дарують квіти».

Втім, посада губернатора сьогодні знову вакантна.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №22 (1724), 30 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валерій Зуб, лікар, онкодиспансер, нардеп, Верховна Рада, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:


ЦентрКомплект