Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З «судової клітки» - прямо в операційну

З «судової клітки» - прямо в операційну

Так закінчилося 27 травня підготовче судове засідання над трьома молодиками - Олаг Олександр Олексійович, Олаг Сергій Леонідович та Качалка Іван Ігорович, яких підозрюють у скоєнні розбійного нападу на подружжя Нещерет з села Черніхівка, Ніжинського району, яке мало місце 29 серпня минулого року. Про це наш сайт вже писав 27 листопада 2018 року, після затримання зловмисників правоохоронцями.

Підготовче засідання суду було призначене на 27 травня 2019 року, але тільки-но воно розпочалося, як з’ясувалося, що в одного з обвинувачених немає адвоката (він кудись терміново відлетів за межі України). Двічі суддя Світлана Ченцова оголошувала перерву, аби адвокати владнали всі проблеми, що виникли – треба було з’ясувати коли повернеться захисник, на яке число можна призначати наступне судове засідання і т.д. і т.п., адже справи з обвинувачення у таких тяжких злочинах: ст. 187 ч.4 (розбій, вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), ст. 257 (бандитизм) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України, не можуть розглядатись без адвокатів кожного з підозрюваних.
Аж раптом один з підсудних попросив викликати йому лікарів. Всі ми добре пам’ятаємо картату ковдру, під якою один з високопосадовців вдало переховувався від Феміди. Тому думка про симуляцію промайнула в голові і в нашого кореспондента. Але прибулі на виклик лікарі екстреної медичної допомоги з високою долею вірогідності констатували у підсудного «гострий апендицит». А це вже не жарти. Тому суддею Ченцовою С.М. засідання було перенесене на 31 травня для тих його учасників, які зможуть приймати у ньому участь. А от для одного з підсудних - Ігоря Качалки, ця перерва в судових засіданнях може дещо затягнутися. Адже, швидше за все, його прямо з залу суду доставлять до однієї з лікарень міста для проведення операції з видалення апендициту. На цьому судове засідання з розгляду даної справи завершилося.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружжя Нещерет, суд, розбійний напад, Світлана Ченцова, швидка

Добавить в: