• Брухт ДальнобойСервис


«Качаємо біцепси»

16 квітня у Талалаївській центральній районній лікарні тестували ліфт. Було обласне і районне начальство. Чи проїхався перший пацієнт?— Поки що ліфт офіційно в експлуатацію не здали, — говорить головний лікар Талалаївської центральної районної лікарні Анатолій Михайлюк. — Завершуємо пуско-налагоджувальні роботи. Тоді запросимо експерта. Укладемо договір на обслуговування.

На першому поверсі талалаївської лікарні — дитяче відділення. На другому — анестезіологія і хірургія. На третьому — терапія і неврологія. Непритомних хворих, з інфарктами, інсультами, тяжко травмованих доводиться носити, підіймаючись пішки сходами.

— Хто носить неходячих пацієнтів? Медсестри?

— Медсестри, молодші медсестри, водіїв залучаємо, завгоспа. На чергуваннях і лікарі беруться за носилки. У тому числі і я (працюю хірургом). Качаємо біцепси.

Не під запис у лікарні кажуть, що перший пацієнт ліфтом вже проїхався. З травмою, у хірургію. Машина курсує, перевізники навчені.

Ліфт встановили, за словами головного лікаря, коштом спонсорів і благодійників.

—Лікарня будується давно, здається чергами, — пояснює заступниця голови Талалаївської райдержадміністрації Лариса Шевченко. — Замовник — управління капітального будівництва, підрядники різні. Ліфт був у проекті лікарні. Управління зволікало зі встановленням.

У 2016 році «Вісник Ч» досліджував, у яких районках є ліфти, у яких — нема. Як справляються з проблемою транспортування. На ліфті возили хворих тільки у Бахмацькій, Корюківській, Семенівській, Бобровицькій, Сосницькій, Новгород-Сіверській, Коропській, Ніжинській районній, Ніжинській міській, Прилуцькій міській лікарнях.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №20 (1722), 16 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліфт, Талалаївська ЦРЛ, лікарня, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в: