• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Понтонній міст через Віть почали ремонтувати. Не всі змогли потрапити на Діди. Сир і молоко на базар доправляють човником


Понтонній міст через Віть почали ремонтувати. Не всі змогли потрапити на Діди. Сир і молоко на базар доправляють човником

У Новгороді-Сіверському почали капітальний ремонт мосту через річку Віть. У рамках ремонтних робіт передбачено заміну всіх пошкоджених елементів мосту та повне його відновлення.


Поки що шляху нема

— Гроші на виконання капітального ремонту виділяє управління капітального будівництва облдержадміністрації, — розповідає Олег Бондаренко, міський голова Новгорода-Сіверського. — Востаннє цей міст ремонтували у 2004 році.

Роботи розпочалися тижнів два тому. Конструкції витягують на берег. Там ремонтують і назад встановлюють. Деякі конструкції завезли нові. Це колишній військовий понтонний міст. Ширина дозволяє спокійно проїхати вантажному автомобілю. Довжина приблизно метрів 70.

У планах, наскільки мені відомо, відремонтувати і другий міст, через Десну. Завширшки такий самий, як через Віть. Але довший, до 100 метрів.


Зацікавленість міста у ремонті мостів велика. Але роботи розпочали не зовсім вдало, перед Дідами. Тому не у всіх була можливість приїхати на поминальні дні до Новгорода напряму. Об’їжджати треба було через Шостку Сумської області. Через міст 10 кілометрів, в об’їзд — 80. Хоча там організована переправа через річку човном. Людину перевезти можна. Та коли з Бирина везуть на базар молоко, сир, інші продукти, кажуть, не дуже зручно.


Ремонт мосту

У Новгороді планували масштабну для нас подію. Другий етап Чемпіонату України з мотоспорту. Наш депутат міськради Євгеній Бурико — майстер спорту з мотоциклету. Виборов першість в Херсонській області. Організатори надали право провести другий етап у нас. Траса повинна пролягати за Десною, в лісах, луках, де немає доріг. Через ремонт довелося перенести змагання в село Пирогівка Шостинського району. Відбудеться 6 червня. Що ж, трішки потерпимо незручності.

Із бюджету виділено близько двох мільйонів гривень. Обіцяють закінчити роботи по двох мостах до кінця серпня.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №20 (1722), 16 травня 2019 року. Фото з сайту Чернігівської ОДА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, мост, річка Віть, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в: