Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Студенти ЧНТУ участь у молодіжному обміні “Our environment – our common goods”


Нормовен

Студенти ЧНТУ участь у молодіжному обміні “Our environment – our common goods”

Студенти Чернігівського національного технологічного університету в період з 18 по 23 березня 2019 року взяли участь у молодіжному обміні представників з Польщі та України за програмою Erasmus+. Темою обміну було обрано “Our environment – our common goods”.Ця тема була обрана не випадково, адже охорона навколишнє середовище та дотримання концепції сталого розвитку – це обов’язок кожного громадянина будь-якого суспільства» - саме з такою ідеєю студенти повернулися до України, щоб донести її до жителів громади міста Чернігова.

Організаторами обміну виступили Центр освіти і праці молоді Бяли Подляски, Чернігівський національний технологічний університет та Громадська організація «Чернігів Європейський», а місце проведення організатори обрали селище під назвою Roskosz у районі Бяли Подляски Люблінського воєводства.На думку студентів, місце проведення обміну було обрано дуже вдало. Садибо-парковий комплекс Roskosz – це місце, котре оточене старовинним парком, який в будь-яку пору року надає цьому місцю неповторну красу та мальовничість і зближує з природою.

Політична партія Владислава Атрошенко


Саме тут протягом п’яти днів студенти брали участь у різноманітних захоплюючих заходах, підготовлених організаторами: тренінгах, воркшопах, майстер-класах, дискусія, інтерактивних лекціях. У рамках проекту також було реалізовано візит до міста Біла Подляска, де студенти зустрілися з місцевою владою та обговорили проблеми навколишнього середовища. А наприкінці візиту учасники відвідали старовинне місто Люблін, де крім прогулянки по місту, була організована екскурсія на сміттєпереробний завод. Тут студентам розповіли про труднощі та перспективи існування подібних заводів, необхідність сортування сміття, показали широкі можливості використання, як завдалося на перший погляд, уже використаних речей, матеріалів, продуктів, ознайомили з технологіями, етапами переробки та сортування сміття. Студенти були вражені побаченим та зазначили важливість створення подібного заводу в Чернігові.

Поїздка запам’яталась студентам позитивними емоціями, новими знайомствами, незабутніми враженнями, а головне здобутим досвідом, який молоді фахівці зможуть використати на практиці для створення Еко-міста та захисту навколишнього середовища..

Обміни такого формату сприяють запозиченню іноземного досвіду та допомагають проаналізувати переваги та недоліки реалізації подібних програм та стають, на думку студентів рушійною силою для власного розвитку та розвитку міста та регіону.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студенти, ЧНТУ, обмін

Добавить в:


ЦентрКомплект