чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Брати-близнюки потрапили до небезпечної ямиБрати-близнюки потрапили до небезпечної ями

4 травня ввечері до поліції надійшло повідомлення, що у селі Лосинівка Ніжинського району на пустирі, який знаходиться на території колишнього сільгосппідприємства «Агротехсервіс», до ями із залишками паливно-мастильних матеріалів впали двоє малолітніх дітей.Як вдалося з’ясувати, 29-річна місцева мешканка прогулювалася зі своїми 6-річними синами-близнюками полем. Раптово жінка почула крик одного зі своїх дітей. Побігла на голос та побачила, що хлопчик провалився до ями з залишками мазуту. Не зволікаючи, мати стрибнула вниз, щоб врятувати сина. Проте інший малюк не став чекати та теж стрибнув у яму, де вже знаходились мама та його братик.

На щастя, жінці самотужки вдалося витягнути дітей та самій вибратися з небезпечної пастки.

Каретою швидкої допомоги хлопчики були доставлені до Ніжинської районної лікарні. Лікарі діагностували переохолодження. Життю й здоров’ю дітей та їхньої матері наразі нічого не загрожує.

Сніжана Божок, «Чернігвщина» №19 (732) від 9 травня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: с.Лосинівка, Ніжинський район, пустир, який знаходиться на території колишнього сільгосппідприємства «Агротехсервіс», до ями із залишками паливно-мастильних матеріалів впали двоє малолітніх дітей, Сніжана Божок, «Чернігвщина»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект