чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «26 років такого не було». У Радулі повені не дочекалися, тепер бояться засухи«26 років такого не було». У Радулі повені не дочекалися, тепер бояться засухи

— Вода перестала прибувати. Пішла в мінус. Ми вже й табличку прибрали, по якій відслідковуємо паводок, — каже співробітник прес-служби ГУ ДСНС в Чернігівській області Євген Дубина. — В цьому році не переливало ні Малий Дирчин Городнянського району, ні Радуль Ріпкинського, ні Дніпровське Чернігівського.


Паводок в минулі роки

Ці села щовесни страждають від паводка.

— Сухота незвична, — дивується виконуюча обов’язки голови селища Радуль Галина Руденкова. — Шаровку (вулиця Дніпровська) відрізало водою завжди. Вона на горі, а далі з кілометр низина, може, старе русло. І щороку як не на човнах, то в гумових чоботах люди переходили. Було, що і з осені вода стояла. А цей рік у тапочках ходять.

За 26 років, що я в Радулі, такого ще не пам’ятаю.

З одного боку, добре: погреби не позаливало, на човнах по вулиці не плаваємо. З іншого — вода постояла і зійшла. Зате земля вологи набралася, на городах добре росло, луки зелені стояли, коровам було де пастися. А що цей рік буде? Навіть вода в колодязях не піднімалася. З семи кілець у колодязі завжди три у воді були, а тепер, дай гляну: шість зверху, одне під водою. Люди бояться засухи.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №19 (1721), 9 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: повінь, Радуль, Євген Дубина, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект