Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Фотографії чернігівських дітей демонструють в італійських містах (відео)

Фотографії чернігівських дітей демонструють в італійських містах (відео)

Погляд через об’єктив на Італію та Україну.

Фотовиставку обмін презентували в Міському Палаці культури. 40 робіт італійських дітей розмістили тут, а 50 світлин маленьких українців подорожує навчальними закладами Італії.Сталось це завдяки фотоконкурсу, на який 290 учасників та учасниць презентували більше 300 фоторобіт. Така кількість якісних світлин вразила журі. Завдяки співпраці з громадською організацією стало можливим презентувати за кордоном роботу юних митців.

Українські світлини так вразили італійців, що ті навіть вирішили нагородити переможців конкурсу.

Віктор Кошмал, організатор фотовиставки: «Два переможці у нас із Чернігова – вихованці дитячої фотостудії «Пошук». А три з області – одна дівчинка з Прилук, одна з Борзнянського району і одна із Сновська».

Хлопці займаються фотографією не менше 4 років. Це не перший їх конкурс. Раніше також були призові місця.

Обидва переможці мріють пов’язати своє життя із фотографією.

На виставку світлин зроблених італійськими дітьми завітав надзвичайний та повноважний посол Республіки Італії в Україні.

Девіде Ла Чечіліа, надзвичайний та повноважний посол Республіки Італія в Україні: «Хочу привітати всіх дітей, всіх учасників виставки. Це дає можливість обміну культурними проектами між Україною та Італією».

Співпраця між нашими країнами не закінчується лише на цьому. Довгі роки італійці приймають на оздоровлення українських дітлахів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фотовиставка, Італія, Україна, «Дитинець»

Добавить в: