Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Визначено кандидатуру на посаду директора школи № 21Визначено кандидатуру на посаду директора школи № 21

Чернігівська загальноосвітня школа № 21 заснована у 1972 році. Протягом 2011 – 2012 навчального року управління освіти Чернігівської міської ради здійснювало її державну атестацію, за висновками якої школа отримала достатній рівень освітньої діяльності.
10 квітня, в залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради, відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради.– Конкурс проходив у два етапи. Перший – це письмовий етап, на якому кандидати перевіряються на знання законів та нормативно-правових актів, якими вони повинні користуватись у своїй подальшій роботі. Другий етап конкурсу – це співбесіда, виступ перед конкурсною комісією де конкурсанти презентують своє бачення подальшого розвитку навчального закладу та відповідають на запитання. На основі всього цього приймається рішення комісії щодо призначення нового директора, – каже Ольга Хоніч, голова конкурсної комісії.Кандидатів всього двоє: Ячмінник Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Чернігівського ліцею № 32 та Левченко Інна Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи СЗСШ №18, депутат Чернігівської міської ради.
Як відомо, в Чернігові директори шкіл обираються на відкритому конкурсі з 2017 року, з особою, яка перемагає, перший контракт укладається на 2 роки. На останньому етапі конкурсу, кандидати презентували свій план розвитку навчального закладу та захищали його публічно.
Переможницею конкурсного відбору на посаду директора школи №21 стала Левченко Інна Миколаївна.

Довідка

Народилась 5 серпня 1973 р. у м. Чернігові. Освіта вища, закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю вчитель початкових класів. Друга вища освіта у Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю вчитель трудового навчання, основ підприємництва, креслення і безпеки життєдіяльності.
Трудову діяльність розпочала у 1988 р. помічником вихователя, ясла-садок №59 «Білочка», Чернігівської міської ради.
Вересень, 1990 р. – листопад, 1990 р. санітарка централізованої стерилізаційної та прийомного відділення, Чернігівська обласна лікарня.
Листопад, 1990 р. – грудень, 1990 р.оператор обчислювальних машин II категорії у відділі організації систем і процесів управління, ОАО «Чернігівавтодеталь» м.Чернігова.
Грудень, 1990 р. – серпень, 1994 р. педагог-організатор, спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.
Серпень, 1994 р. – вересень, 1997 р. вихователь групи подовженого дня, спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.
Вересень, 1997р. вчитель трудового навчання та основ здоров’я, спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.
Вчитель вищої категорії. З 2012 р. координатор благодійного фонду «ПОЛІСЬКИЙ ОБЕРІГ». Нагороджена почесною грамотою управління освіти Чернігівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління. Лауреат I етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Трудове навчання».
Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Більш світлин тут


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Конкурс, директор, школа, кандидат, посада, комісія, Ячмінник, Левченко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект