Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «МудрАнгелики» – флагман в освіті та сучасному підході до навчання


Нормовен

«МудрАнгелики» – флагман в освіті та сучасному підході до навчання

АКТУАЛЬНО Вже майже рік в Чернігові працює перша та єдина приватна школа «МудрАнгелики». Школа, яка вчить вчитися, критично і креативно мислити, вирішувати складні питання та бути готовим до викликів сучасного світу.   30 березня «МудрАнгелики» привітно відчинили свої двері для всіх охочих, у школі  провели День відкритих дверей та запрошували на навчання.
 

 
   – Мета такого заходу – ознайомити батьків з діяльністю школи: як виглядає день школяра, які програми використовуються, і взагалі яка її місія. Ми сьогодні поговоримо і покажемо багато із того, що вже зроблено, і що буде зроблено в майбутньому. Це дає можливість показати батькам, що роблять їх діти в школі, що отримують, як відпочивають, отримати відповіді на всі свої запитання, і зробити свій вибір. Цікаво буде і майбутнім першокласникам, які приходять зі своїми батьками. Наші діти проведуть для них екскурсію і розкажуть для них, як вони живуть, як виглядають їхні класи, з чого починається їхня школа і відповідатимуть на запитання. Діти нічого не приховають, і розкажуть все, як воно є, – каже Неля Лавриненко, директор навчального закладу.

   За її словами, головне гасло школи – «Ми вчимо вчитись».
   Так директор навчального закладу почала презентацію та розповіла про школу. «МудрАнгелики» є ліцензованою приватною школою повного дня з поглибленим вивченням англійської мови.

   Місія школи – створити освітній простір, який максимально розкриє навчальний потенціал дитини, навчить критичному мисленню, вмінню легко вирішувати проблеми й стане платформою для творчого і особистісного розвитку. 

   Школа працює за програмами Міністерства освіти України із застосуванням сучасних світових методик направлених на розкриття потенціалу і особистісний розвиток всіх учнів. Педагоги школи підходять до навчання творчо, зі знанням психології сучасної дитини та новітніх методик. Завдяки невеликим за кількістю учнів класам і талановитим педагогам, в школі кожна дитина максимально задіяна у навчальний процес та отримує індивідуальну допомогу і підтримку.
У школі застосовують сучасні інноваційні методики. Прогресивний STREAM – підхід інтегровано у всі заняття, що сприяє як творчому розвитку так і опануванню технічних дисциплін. Впровадження в життя нових знань «тут і зараз» з акцентом на розвиток практичних навичок, робота над творчими проектами, і як результат – власний Startup кожного учня.
 

 
   – Назвати цей проект бізнес-проектом не можна, тому, що в Чернігові невисока вартість навчання. В порівнянні з аналогічними закладами Києва вона в три-чотири рази нижча, а якість навчання, відношення до дітей і матеріально технічна база повністю відповідає критеріям, які мають кращі столичні школи. Але цей проект потрібен для міста, і це більш меценатський проект ніж бізнес. В минулому році школа розміщувалася на другому поверсі. Зараз робиться ремонт на першому і цокольному поверхах, і загалом – це десь сімдесят відсотків всієї будівлі, яка буде задіяна під цей освітній проект. Також, спільними зусиллями зробимо реконструкцію парку перед будівлею. Це питання вже розглядалося на минулій сесії міської ради, – каже Ігор Романенко, меценат, засновник школи.

 
    Отже, якщо ви вирішили віддати свою дитину на навчання до школи «МудрАнгелики», то для цього необхідно зробити чотири прості кроки:
Крок 1. Записатися на знайомство зі школою
Крок 2. Пройти співбесіду дитини з педагогом і психологом. Основна мета співбесіди – визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає школа очікуванням батьків.
Крок 3. Після оголошення позитивних результатів співбесіди, батькам необхідно підтвердити готовність та укласти договір про навчання.
Крок 4. Після підписання договору, необхідно надати документи:
– ксерокопію картки щеплень дитини;
– медичну довідку про стан здоров’я дитини (форма Фо86), яку можна отримати у свого педіатра.

Двері приватної школи "МудрАнгелики" щиро відчинені для всіх бажаючих!)

Наша адреса - ул. Князя Чорного, 4
тел. 095 033 99 99

www.mudrangels.com
www.facebook.com/MudrAngelyky

Текст и фото: Владимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Приватна школа "МудрАнгелики", навчання, день відкритих дверей

Добавить в:


ЦентрКомплект