Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Бобровицький хлібозавод» виставили на продаж«Бобровицький хлібозавод» виставили на продаж

315 тисяч доларів хочуть отримати власники від продажу «Бобровицького хлібозаводу». Обладнання оцінюють у 155 тисяч доларів.Комплекс розташований на території 0,99 га в місті Бобровиця поблизу залізничного вокзалу. До складу підприємства входить: приміщення з виробничими потужностями, гараж, склад, адміністративне приміщення, магазин та прохідна.

«Бобровицький хлібозавод» входить до структури компанії «Агропрогрес», кінцевим бенефіціаром якої є головний засновник-акціонер «ІМК» Олександр Петров.

У 2012-му році «Індустріальна молочна компанія» придбала низку аграрних компаній, серед яких «Бобровицький хлібозавод». Саме у 2012-му році планувалося впровадити у виробництво сім нових видів хлібобулочних виробів, які затверджували на дегустаційній комісії державного підприємства «Чернігівстандартметрологія». Та вже у грудні 2013-го підприємство припинило свою роботу.

Сніжана Божок, «Чернігвщина»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Бобровицький хлібозавод», продаж, Сніжана Божок, «Чернігвщина»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект