• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сальмонельоз у мережі піцерії "Базис" у Чернігові не виявили (відео)


Радио

Сальмонельоз у мережі піцерії "Базис" у Чернігові не виявили (відео)

Сальмонельозу у піцерії мережі «Базис» на проспекті Перемоги у Чернігові не виявили. Такі результати перевірки, яку там проводила Держпродспоживслужба з 6-го до 15-го березня. Інспектори відбирали для аналізу зразки продукції, змиви з рук персоналу та обладнання. Про це UA: Чернігів розповіла начальниця міського управління Держпродспоживслужби в області Валентина Михед. Нагадаємо, три тижні дві сестри, 6-ти та 11-ти років, лежали в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні з діагнозом «сальмонельоз». Зі слів їхньої матері Тетяни Тишик, дівчатам стало зле після відвідування піцерії.Валентина Михед, начальниця міського управління Держпродспоживслужби в області: «Дослідження були проведені з рук персоналу, дослідження були проведені з піци, дослідження були з лотків проведені. Ніде сальмонельоз не був позитивним, сальмонела ніде не виросла».

6 березня інспектори Держпродспоживслужби почали перевірку піцерії мережі «Базис» на проспекті Перемоги у Чернігові. Під час неї працівники піцерії на кухню нашу знімальну групу не пустили. Проводили перевірку після того, як до установи надійшло повідомлення з обласної дитячої лікарні про те, що у двох сестер, 6-ти та 11-ти років, виявили сальмонельоз. Їхня матір Тетяна Тишик розповіла, що дітям стало зле 23 лютого після того, як родина поїла в цій піцерії. 25-го лютого її доньок шпиталізували до інфекційного відділення у стані середньої тяжкості, виписали за три тижні - 15 березня. Керівник мережі піцерій Андрій Склярець компенсував родині гроші, які витратили на лікування.

Тетяна Тишик, матір дітей, які хворіли на сальмонельоз: «Аналізи були готові 13-го числа, а вже 15-го отримали виписку. Сьогодні діти вже пішли до школи. Сальмонельозу ж і в мене не виявили. Мабуть, якось так трапилося, що, може, на той момент. Бо перевірка ж була трохи пізніше.

«Базис» мені компенсував лікування дітей, дали безкоштовні сертифікати на день народження дітям».

Голова правління «Базиса» Андрій Склярець каже, що компенсувати гроші, витрачені на лікування дітей, було його власним рішенням.

«Щоб негативних емоцій у цих дітей не залишилось, ми запросили 6-ти та 11-річніх дівчат цьогоріч зустріти свій день народження. Я дозволив собі оплатити лікування цих дітей, тому що сам по собі випадок неприємний. За якість нашої продукції, ще раз повторюсь, я абсолютно спокійний. Людський фактор не можна виключати ніколи і ні в кого. Усі змиви, які брали у наших працівників, нормальні. Немає ніякої гарантії, що навіть відвідувач може прийти інфікований і з нашим іншим відвідувачем комунікувати саме тут. Додатковий контроль і покращення вимог до безпеки обробки харчових продуктів, санітарії – ми будемо і далі звертати на це увагу».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: піцерія «Базис», сальмонельоз, Держпродспоживслужба, перевірка, UA: Чернігів

Добавить в:


Центр Комплект