школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ONUKA показала себе малу і будиночок бабусі в ЧерніговіONUKA показала себе малу і будиночок бабусі в Чернігові

Часом в інстаграмі українських зірок можна натрапити на неочікувані фото-знахідки. Так, відома виконавиця Онука, яка попри те, що народилася в Києві, пишається тим фактом, що її рідня – з Чернігова. Свою малу батьківщину співачка не цурається рекламувати і в соцмережах. Тож, на Різдво зірка виклала у своєму офіційному інстаграмі цікаве фото – різьбленого дерев’яного будиночку з символічним підписом “Бо тут є мій дім”.

Будинок з яскравими віконницями виглядає настільки казково, що деякі підписники сторінки співачки навіть засумнівалися чи він бува справжній.run_leo_run_:
– Вау, это восстановленный дом?

onukaofficial:
– @run_leo_run_ оригінал.

Окрім того, зірка розсекретила і деякі координати казкового бабусиного будиночка, зазначивши, що він розташований в Чернігові по вул. Фабричній.

Також Ната Філатова (справжнє ім’я виконавиці) на радість фанатів та чоловіка показала і себе у дитячому віці. Виявилося, що ще змалечку майбутня фолк-діва мала власне відчуття стилю, модну зачіску та полюбляла круглі окуляри а-ля Леннон.


Майбутня зірка в дитинстві

Джерело: Експертна думка. Фото – інстаграм Онуки

Теги: ONUKA, Ната Філатова

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект