• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як зустрічали сьогодні в Чернігові Президента України Петра Порошенка (відео)


Радио

Як зустрічали сьогодні в Чернігові Президента України Петра Порошенка (відео)

Після засідання Ради регіонального розвитку Петро Порошенко пішов до Катерининської церкви, де проходив концерт на його підтримку як кандидата в президенти. На виході з філармонії представники партії «Національний корпус» зустріли Петра Порошенка вигуками «ганьба». Як це було – дивіться далі.Так Президента України Петра Порошенка зустрічають на виході з філармонії по закінченню засідання Ради регіонального розвитку. Він проходить через натовп і каже.

Зокрема, свої вимоги Президенту прийшли озвучити представники чернігівського Національного корпусу.

Олександр Тарнавський, начальник обласного штабу «Національного корпусу»: «Посадити Гладковських, усіх причетних до розкрадання в Мінобороні після останнього скандалу. Всіх, хто співпрацював з ГПУ і НАБУ. Обрати їм найвищу міру покарання. Так як ми не запрошені в зони його перебування, то будемо задавати гучно. Можете оцінити самі кордони поліції, скільки їх не з нашої області, скільки в цивільному людей».

Тим часом президента чекають біля Катерининської церкви. З 12 години сюди почались сходитись люди.

Петро, чернігівець: «Занадто багато поліцейських для народного президента, це однозначно».

Іван, чернігівець: «Процвітання нашої держави і розбудова країни багато залежить від нашого президента. Він є людина порядна, розумна, справедлива і добросовісна. Збираємось організовано. Третя міська лікарня, прийшли на зустріч президента. – У вас вихідний сьогодні? – Так».


Пояснити, чому студенти під час пар та педпрацівники в робочий час знаходяться на мітингу, ми попросили начальника міського управління освіти Василя Білогуру.

«Я можу сказати, що мені не відомо про ту інформацію, яку ви в мене хочете запитати. Такого бути не може, такого бути не може».

Начальник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар сказав, що медики на мітинг пішли у вільний від роботи час, бо працюють позмінно.

З першої години дня тут розпочався концерт. Сквер очепили правоохоронці та огородили сигнальною стрічкою. Пройти на територію можна лише через металодетектори. І не всім.

О другій на сцену заходить Президент.

Виступ Президента тривав півгодини. Після цього він попрощався з людьми й поїхав – до Батурина.

Точної кількості правоохоронців, яка охороняла громадський порядок під час приїзду до Чернігова Петра Порошенка, речниця поліції області Юлія Ковтун назвати не змогла. Сказала, цієї кількості було достатньо для того, щоб забезпечити порядок. Правопорушень та затриманих під час поїздки Порошенка до Чернігова немає.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Петро Порошенко, Президент України, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект