Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Механік-ортопед Юрій Шевченко з Корюківки виготовляє штучні руки і ноги


Нормовен

Механік-ортопед Юрій Шевченко з Корюківки виготовляє штучні руки і ноги

Двадцятиоднорічний корюківчанин Юрій Шевченко працює механіком з виготовлення протезно-ортопедичних виробів. Сусіди.City поцікавились, що це за професія?Проживає Юрій у Чернігові. Працює у Чернігівському цеху протезно-ортопедичних виробів. Чоловік розповів, що в останні роки значно зросла кількість замовлень на протезування.

Частіше виконують замовлення жителів Чернігова та області, проте приїздять люди і з сусідніх регіонів, зокрема Київщини та Полтавщини. Часто доводиться протезувати чоловіків, які воювали на сході України, були тяжко поранені, втратили у боях кінцівки.

Згадує, що коли був на стажуванні у Києві, доля звела його з «атовцями» Володимиром та Миколою (прізвищ уже й не пригадує). Хлопці — справжні герої. Отримали ордени «За мужність», мали інші бойові нагороди.

З ріднею не раз приїздили до нього, щоб виготовив їм протези. Колишні воїни дуже сумнівалися, що будуть ходити. Хоча зізнавалися, що їздити у візочках їм страшенно набридло.

Хотілося поближче до товаришів, жити повноцінним життям. І коли Юрій виготовив їм протези, ті почали ходити. Скільки щастя було в їхніх в очах! Обидва згодом одружилися.

І жителям Корюківщини доводилося виготовляти протези за німецькими технологіями. Тільки за останні два роки, каже Юрій, до нього звернулося з десяток земляків.

Востаннє приїжджав сахутівчанин Михайло Пацюк, за протезом ноги. Чоловік хворів на цукровий діабет, почалася гангрена, тож лікарі ампутувати ногу. Рідні та родичі зібрали кошти на протезування.


Ю. Шевченко з земляком із Сахутівки М. Пацюком

Віктор Божок

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Шевченко, протези, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект