Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корюківські гімназисти вторгували на Масляну під час ярмарку 9 тисяч гривень. Куди витратять?Корюківські гімназисти вторгували на Масляну під час ярмарку 9 тисяч гривень. Куди витратять?

27 лютого у Корюківській гімназії святкували Масляну — з піснями, іграми, конкурсами. А також провели ярмарок-розпродаж домашніх смаколиків, де побували і Сусіди. Сіту. Виручені близько 9 тисяч гривень витратять на символіку і екскурсії.Ярмаркують у гімназії другий рік поспіль — розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Ситенька. Цього року ідею знову підтримали і діти, і батьки.

На імпровізованих ятках кожен клас продавав свої частування. Піца, пиріжки, булочки, печиво, кекси, горішки, трубочки, торти, домашні цукерки, льодяники, фруктове желе, компоти і, звичайно ж, млинці з різноманітними начинками. І все це — за символічною ціною. Кожен клас активно запрошував купувати саме у них, бо — «натуральне, без ГМО і з любов’ю!»

Завзято ярмаркували і діти, і вчителі, і працівники гімназії. За смаколиками завітали також вчителі та учні 1–4 класів сусідньої початкової школи № 2 і фахівці міського відділу освіти, культури, молоді та спорту. На домашню випічку не шкодували грошей!

Усе, що не розпродалося, було дружно з’їдене гімназистами під час чаювання у класах.

«Гімназії Land» — символіку, кожному класу — по екскурсії

Гімназисти вторгували на ярмарку 8904 гривні.

— Частина цих коштів піде на виготовлення символіки для гімназійного самоврядування, — розповіла В. Ситенька. — Йдеться про прапор і логотип, які тепер матиме наша велика родина — «Гімназія Land» (символіку цьогоріч розробили, пройшов відбір ескізів і вже навіть презентували). Інша частина коштів буде спрямована на цікаве дозвілля учнів протягом весняних канікул.
Кожен клас поїде на екскурсію. Деякі одразу визначилися, де хочуть побувати

Вчителі гімназії переконані, що подібні заходи сприяють здруженню дітей і допомагають краще пізнавати українські традиції і звичаї. Щоправда, для цього кожного разу доводиться запроваджувати щось нове, щоб зацікавити дітей. Наприклад, торік, окрім ярмаркування, учні катали Масляну на санках у дворі гімназії. А цьогоріч снігу недостатньо, тож співом та іграми закликали весну. А для однієї з головних героїнь свята — Лютневої Тронди — влаштували навіть конкурс зачісок.

Наталія Рубей

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: Масляна, Ярмарок, гімназія, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект