Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У другій лікарні пацієнти ласували оздоровчими млинцями!

У другій лікарні пацієнти ласували оздоровчими млинцями!

Масляна – традиційне свято, воно відзначається впродовж тижня перед Великим Постом та зберегло у своїй обрядовості ряд елементів слов’янської міфології.Головні традиційні атрибути народного святкування – опудало Масляної, забави, катання на санчатах, гуляння, млинці та коржі, а в білорусів та українців також вареники, сирники, колодка.

На жаль, хвороба не минає людей ні в буденні дні, ні у свята, тож дехто із нас змушений перебувати на лікарняному ліжку. Щоби скрасити перебування пацієнтів у лікарняних стінах, було прийнято рішення урізноманітнити меню для тих, хто харчується за дієтою №15 (загальний стіл), розповідає заступник головного лікаря з медсестринства Світлана Леоненко. Кухарі медичного закладу Тетяна Медвідь, Любов Обловатна, Катерина Дейкун на чолі із шеф-кухарем Катериною Рись виготовили 800 млинців – це 400 порцій. Кажуть, що млинці – виключно оздоровчі! Медична сестра з дієтичного харчування Оксана Лебеда додає: головний інгредієнт, який робить їх такими, – це любов, повага до пацієнтів та турбота про них, добрі думки щодо їхнього оздоровлення.Першими спробували смаколиків пацієнти хірургічного відділення. Як зазначили старша медична сестра відділення Наталія Тітова, сестра-господиня Тетяна Озерет та буфетниця Олена Кроковная, млинці пацієнти оцінили по заслузі − вони залюбки, із великим задоволенням ласували ними. На їхню думку, такі моменти позитиву створюють гарний настрій. А гарний настрій – одна зі складових на шляху до одужання.

Будьте здорові! Смачного вам!

Рецепт оздоровчих млинців
(на 1 порцію – два млинці):
• борошно – 70 г
• дріжджі – 3 г
• яйця – чверть яйця
• олія рослинна – 5 г
• молоко сухе – 6 г
• цукор – 8 г
• дрібка здоров’я
• повидло до млинців – 25 гПрес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масляна, міська лікарня №2, млинці, пацієнти

Добавить в:


ЦентрКомплект