Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині зоозахисники кинулися на порятунок дикого звіра (відео)

На Чернігівщині зоозахисники кинулися на порятунок дикого звіра (відео)

Вовк в собачій будці.
На Чернігівщині зоозахисники кинулися на порятунок дикого звіра, якого посадили на ланцюг в садибі. Документів на тварину не показали. Про доброго сірого вовка, дивіться у сюжеті.Чернігівщина. В селі Крихаїв зоозахисники шукають подвір’я, в якому живе звір, такий схожий на дикого вовка. Знаходиться швидко, біля 4 коней, що гуляють на холоді. У волонтерів жодного сумніву – це вовк.

Тварина сердиться, показує людям, який він сердитий та небезпечний. Але радісно погоджується на шматочки свіжого м’яса.

Його буда дірява. Ані води, ані їжі. Хоча вовк і не худий.

По цьому вовку дуже добре видно, собаче життя йому геть не до вподоби. Ані ціпок, ані буда ну геть йому не подобаються.

Шукаємо тих, хто посадив сіроманця на ланцюг. Господарів вдома немає. Але на стук виходить сусід Василь. Каже, дикою твариною поруч з його обійстям не цікавився. Йде роздивитися детальніше, кого сусіди взяли на прив’язь.

Євгенія підходить до тварини і стає зрозуміло, дикий пес тільки прикидався злим. Він дозволяє себе погладити. Добре видно – це дорослий самець. Не змарніле, але з роздертих ясен тече кров. Він грається з цуценям і дає людям посадити себе у клітку.

Зооволонтери кажуть, інші самці можуть примусити тварину хвилюватися. Тому важку клітку тягнуть Інна та Женя. Їм вовк сподобався, хоча й нервовий.

Коли вовчик вже майже в машині, знаходиться нетверезий чоловік. Він проти, аби вовка забрали. Але довести законність перебування дикого звіра у приватному будинку не може.

Попереду у вовка півтисячі кілометрів. Його везуть до харківського еко-парку. Там на гостя вже чекають і готові оформити його офіційно. Вовчисько зможе жити хоч і не в дикій природі, але принаймні не на ланцюзі. Його маленький чорно-білий друг рушив у подорож разом із ним.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вовк, дикий звір, зоозахисники, «1+1», «ТСН»

Добавить в: