Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Фотохудожники Чернігівщини представили свої роботи (відео)Фотохудожники Чернігівщини представили свої роботи (відео)

7 авторів представили свої роботи на звітній фотовиставці Чернігівського обласного відділення національної спілки фотохудожників України у бібліотеці імені Короленка. Більшість із них визначилась зі своєї захопленням ще в дитинстві.Мистецтвознавець Віктор Величко розповів, чим фотограф відрізняється від фотохудожника: «Коли у фотографа буде своя виражальна, зображальна мова, коли фотограф буде демонструвати себе в своїх фотографіях, не тільки оточуючий світ, тоді дійсно успіх не заперечний».

Надихнутися на нові роботи та повчитися у професіоналів на виставку завітала Вероніка Кондратько, котра віддає перевагу фотографії у стилі макро.

Ігор Волосянкін планує показати виставку у районних центрах Чернігівщини. Аби, за його словами, влити молоду кров у Чернігівське обласне відділення національної спілки фотохудожників України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, фотохудожники, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект