Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З 15 січня проїзд у тролейбусах буде по 5 грн. Як економити 20%? (відео)З 15 січня проїзд у тролейбусах буде по 5 грн. Як економити 20%? (відео)

З 15 січня вартість проїзду у тролейбусах Чернігова зросте до 5 гривень за поїздку. Проте якщо платити транспортною карткою, це обійдеться на 20% дешевше. Тобто разовий проїзд, за умови безготівкової оплати, буде 3,95.Артем Тарасенко, директор «Чернігівської транспортної компанії»: «За останні 2 тижні, після рішення виконкому, попит на електронні квитки значно зріс. За ці 2 тижні продано більше карток, ніж за попередні 3 місяці. І на сьогоднішній ранок продано вже більше 5 тисяч транспортних карток».

На сьогодні оплатити проїзд можна і банківськими безконтактними картками. Це працює в тестовому режимі. З 15-го послуга буде офіційною. Проте економії, як транспортна картка, не принесе.

Артем Тарасенко, директор «Чернігівської транспортної компанії»: «
З 15 числа, згідно рішення виконкому, проїзд буде коштувати 5 гривень при розрахунку готівкою та за оплату банківською карткою, а при розрахунку транспортною карткою – 3,95 гривень».

Вартість поїздки для учнів та учениць, за умови оплати транспортною карткою, буде 2 гривні і 5 в разі розрахунку готівкою.

Проїзні дорожчатимуть в 3 етапи. Перший – з початку березня.

Микита Вікторов, речник КП «ЧТУ»: «З 1 березня проїзні будуть коштувати 200 гривень – це поповнення громадянського проїзного, 100 гривень – поповнення студентського та 50 гривень – поповнення учнівського».

Нагадаємо, основна причина зростання вартості проїзду в муніципальному електротранспорті – це необхідність підвищення зарплат кондукторам та водіям. Нині останні покидають свої місця тут і переїздять до столиці або ж за кордон, де оплата праці значно вища.

Микита Вікторов, речник КП «ЧТУ»: «Звісно ми не зможемо конкурувати за рівнем заробітних плат зі столицею, але ми маємо максимально його наблизити до такого стану, щоб водії не тікали з Чернігова, щоб вони залишалися тут і працювали. Тому що зараз найскрутніша ситуація у нас насправді не з технікою, а з водіями, яких катастрофічно бракує. Зараз у нас 130 водіїв тролейбусу, при нормативній необхідності 182 водії».

Близько 20 водіїв у будні виходить з вихідних аби закрити необхідну кількість машин на маршрутах. Нагальною лишається і необхідність рухомого складу електромашин.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбус, вартість проїзду, ЧТУ, подорожчання, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект