Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Можливо все, або Казка 16-річної Каті з Чернігівщини (відео)Можливо все, або Казка 16-річної Каті з Чернігівщини (відео)

Час, коли можливо все, і казки справджуються. Частина листів, які діти писали Святому Миколаєві за допомоги компанії «Нова пошта», опинилися в редакції «Вікон». І всі працівники телеканалу СТБ на новорічні свята перетворилися на помічників Святого Миколая.

З 7 січня у «Вікнах» новий спецпроект «Можливо все». І перша серія про 16-річну Катю, сироту, яка попри всі удари долі, все ще вірить у казку і прагне зустрічі з нею. Детальніше дивіться у сюжеті.«Дорогий Дід Морозе, мене звати Катя. Мені 16 років. Я сирота. Навчаюсь я в 11-му класі. Як і кожен старшокласник я мрію вступити до престижного вузу на бюджет. Але я маю ще одну таємну мрію».

Катя осиротіла, коли їй було лише 7. Спочатку померла мама, за нею не стало і батька. Спогади про них уривчасті.

Її виховують дідусь із бабусею. Живуть скромно з двох пенсій. В онуці душі не чують. Однак замінити їй батьків не можуть.

Скромна та неговірка Катя відмінниця та призерка численних конкурсів і олімпіад. Точно як покійна мама.

Катя наполеглива в усьому та сповнена віри навіть тоді, коли мета не залежить від неї.

Оксана Кравченко, класна керівниця: «Катюша надзвичайна дитина. Дуже часто обговорювали різні ситуації і говорили про те, що мрії завжди збуваються, але потрібно вірити від чистого серця. І в Катюши дійсно чисте серце».

Одна така розмова з учителькою надихнула Катю наважитися на листа Дідові Морозу, якому вона розказала про своє, дівоче, потаємне.

«Із самого дитинства я люблю слухати музику. Особливо українських виконавців. Зараз мені подобається такий гурт як «Казка». Я б дуже хотіла особисто побачити його та сфотографуватися».

Нині, коли пісня «Плакала» найпопулярний хіт і лунає далеко за межами України, у гурту вже мільйони шанувальників по всьому світові, але Катя полюбила «Казку» ще до того.

Лист Каті про її таємну мрію та віру в казку потрапив до редакції «Вікон». Ми вирішили допомогти. І запросили до Києва. Вона роздивляється квитки, телефонує тітці та до кінця здається не усвідомлює, що за тиждень почнеться її казка.

Знімальний павільйон шоу «Х-фактор». За лічені хвилини прямий ефір. Усе, що раніше вона бачила лише по телевізору, оживає. Декорація, сцена, стіл журі та ведучі ось просто перед нею. Виходить зіркове журі та шоу розпочинається.

Зараз Катя захопливо спостерігає за прямим ефіром шоу «Х-фактор» з глядацької зали і навіть не здогадується, що головний сюрприз на неї чекає попереду. Гурт «Казка» у повному складі погодився зустрітися з нею після виступу тут за лаштунками і здійснити її новорічну мрію.

На сцену, де зовсім нещодавно вони стояли конкурсантами, тепер виходять уже як запрошені зірки із своїм супер хітом, що увірвався до топових світових музичних чартів. «Казка» беззаперечний прорив року.

Їхній графік розписаний по хвилинах. Концерти, зйомки, інтерв’ю. До такого насиченого життя вони ще самі не зовсім звикли. Дівчинці, яка так мріяла їх побачити, у зустрічі не відмовляють.

Знайомство триває 5 хвилин. Жарти, подарунок, фото і автограф. Вокалістка Саша кличе Катю ще на кілька слів без камери, аби особисто сказати дівчинці найголовніше: «Ніколи не втрачай віри в себе».

Перші хвилини Катя ще тремтить, заледве опановуючи себе. Зустріч минула так швидко, ніби все це їй здалося.

Раптом під час інтерв’ю Саша повертається, щоб обійняти. Каті не здалося, мрія здійснилася, а казка не закінчується. Усе попереду, варто лише вірити.

Сюжет телеканалу «СТБ», «Вінка-новини»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гурт Казка, Катя, мрії, Можливо все, «СТБ», «Вінка-новини»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект