4383 дні дитинства

Зворушливі фото дітей нікого не можуть залишити байдужим, адже дивлячись на них, у глядачів зразу ж добріють очі, з’являється посмішка і хочеться знов і знов дивитись на ці чарівні фотографії.
16 грудня, в приміщенні Чернігівської обласної науково-технічної бібліотеки імені В. Г. Короленка, Білоруський Дитячий Фонд, розподілена галерея «Фотомистецтво» (м. Мінськ) та чернігівський фотоклуб «Прекрасне поруч» презентували виставку з колекції міжнародного фотоконкурсу «4383 дні дитинства».
Чому саме 4383 дні дитинства? Стільки днів проходить, поки дитині не виповниться 12 років, поки вона ще дитя. Дитинство – це не тільки радісна і безтурботна пора. Це сумніви і засмучення, тривоги, біль і навіть перше кохання.– Вже вдруге в нашому місті проходить ця виставка, і дуже приємно, що Чернігів став першим із українських міст де вона була представлена. За минулі роки свої фотографії на конкурс надіслали автори з десяти країн. А це кілька тисяч знімків! Організаторам доводиться нелегко, тому вони проводять близько п’ятнадцяти виставок на рік зі своєї виставкової колекції. Вчора, виставка з аналогічною назвою відкрилась в Києві, – каже відомий чернігівський фотограф Сергій Тарабара.

На виставці представлені роботи і чернігівських фотографів, членів фотоклубу «Прекрасне поруч» Юрія Хромушина та Інни Буглак, вони нагороджені Почесними Дипломами від організаторів конкурсу.
Цією виставкою, організатори та ініціатори конкурсу нагадують нам, дорослим, що поруч з нами живуть діти, яким потрібна постійна турбота, любов, увага і повага. Озирніться навколо, призупиніться на хвилиночку! Ми, дорослі, можемо і повинні любити і поважати дітей. Сюжети фотографій кажуть: це світ дитинства, це наш світ. Не проходьте байдуже повз плач дівчинки, притримайте хлопчиська, готового перебігти дорогу перед машиною. Знайдіть хвилинку обійняти і притиснути до себе свою дитину і не відпускайте, поки вона сама вас не відпустить. Автори фото намагаються звернути нашу увагу на те, як швидко пролітають 4383 дні дитинства. Що не встигнемо зараз, потім вже буде не повернути, не наздогнати, не договорити... Кожен з нас може зробити світ дитини добрішими, безпечнішим, дати йому впевненість у нашій любові і захисті. Дивлячись на фотографії учасників виставки, розумієш, що світ дітей – це радість материнства, відповідальність батьківства, продовження життя. Це наше майбутнє!


Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, фото, дитинство, мистецтво, фотоклуб, бібліотека, конкурс, Тарабара

Добавить в: