школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Школяр із Корюківки зібрав 30 тонн пластику на протез другові (відео)

Школяр із Корюківки зібрав 30 тонн пластику на протез другові (відео)

Влад Корх із міста Корюківка Чернігівської області протягом року збирав пластикові кришечки, щоб придбати протез для хлопця після онкології.Влад познайомився з Олександром в інтернеті. Пізніше школяр дізнався, що в його 20-річного друга немає ноги (її ампутували через онкологію). Щоб допомогти Олександру, хлопчик пообіцяв за рік зібрати 15 тонн пластикових кришечок. Саме стільки було потрібно, щоб виготовити протез.

За словами школяра, він дізнався, що одна половина кришечок піде на протез, а друга – на переробку. На отримані від переробки гроші майстри мають виготовити інші, не пластикові деталі. Влад був упевнений, що йому вистачить 15 тонн, але пізніше дізнався, що для протеза необхідно вдвічі більше пластику.

Владу прийшли на допомогу українці з усіх куточків країни. За словами школяра, кришечки висилали продуктові магазини, благодійні фонди, поліцейські і навіть зірки. У підсумку за 30 тонн переробленого пластику вдалося виручити 100 тис. грн, на які виготовили протез для Олександра.

Сюжет: телеканалу СТБ, Цієї миті рік потому

Теги: Влад Корх, пластикові кришки, протез, СТБ, Цієї миті рік потому

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект