школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Десну випустили 3 тонни риби, планують ще 7 (відео)

KIA

У Десну випустили 3 тонни риби, планують ще 7 (відео)

10 тонн риби випустять в Десну цього тижня.

В останнє ріку зариблювали стерляддю у 2013 році. Цьогоріч закупили товстолоба і коропа. На момент випуску рибі приблизно півроку. Її спустять у воду в чотирьох різних точках поблизу міста.Першу партію – майже 3 тонни – випустили у вільне плавання біля автомобільного мосту 6 листопаду.

Товстолоб риба родом з далекого сходу, з басейну річки Амур, розповідають спеціалісти водного господарства. Вона акліматизована, проте в наших водоймах не розмножується.

Місцевих рибалок може чекати хороший улов вже через декілька років, коли риба підросте.

Рибу в Десну випускають у зв’язку з роботами по намиву піску на міському пляжі, у якості компенсації за збитки завдані водним ресурсам.

Рибу придбали в Чернігіврибгоспі. Договірні зобов’язання на 716 тисяч гривень уклали з «УТБ-інжиніринг», компанією підрядником, яка виконує роботи по розчищенню русла Десни і укріплення пляжу «Золотий берег».

Спеціалісти кажуть, риба знаходитиметься тут приблизно 2 дні, поки остаточно не призвичається до нових умов, і вирушить вгору або вниз за течією.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: риба, річка Десна, зарибнення, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект