школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У людей, які роблять Чернігів зеленим і квітучим - свято. Зеленбуду - 80 років (відео)

KIA

У людей, які роблять Чернігів зеленим і квітучим - свято. Зеленбуду - 80 років (відео)

Завдяки їх роботі Чернігів зелений і квітучий. Сквери охайні, а на вулицях з’являються все нові й нові види дерев. Не залежно від пори року за вікном у них великий обсяг роботи.

Історія сьогоднішнього комунального підприємства «Зеленбуд» налічує 80 років і не виникає сумнівів, що так буде продовжуватися і надалі.Сьогодні площі об’єктів, які обслуговує «Зеленбуд», становить понад 700 га. Лише за останні кілька років результатом роботи працівників цього підприємства є оновлена стометрівка, сквер Хмельницького, центральна алея, вулиця Рокоссовського. Саме їх праця оживила відремонтовані вищезгадані об’єкти. А ще є десятки квітників у різних частинах міста, а також догляд за зеленими насадженнями.

На «Зеленбуді» працюють цілими сім’ями і навіть поколіннями. Але й є молоді спеціалісти.

Працівники підприємства кажуть, що у них дружній колектив. Але все ж тут не вистачає робочих рук. У планах міської влади підвищити заробітні плати, аби не лише утримати існуючих робітників, а й привабити нових. Про це під час привітання повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Аби ці заробітні плати мали змогу зростати й надалі, чернігівська влада, каже Владислав Атрошенко, спрямовує всі зусилля на розвиток туризму в місті, який може наповнити місцеву казну. І шукає способи привабити у Чернігів бізнес. З однієї такої ділової зустрічі і повернувся міський голова, про що повідомив колектив «Зеленбуду». Задля цього місто пропонує підприємцям, які захочуть розташуватися у нас, максимально вигідні умови.

Результати роботи зеленбудівців відзначили усі гості, котрі вітали колектив з 80-річчям.

Працівники і працівниці комунального підприємства кажуть, що для них ще головне, аби їх праця не знищувалась вандалами.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: КП «Зеленбуд», озеленення, комуанльники, свято, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект