Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У виховательки чернігівського дитсадка виявили відкриту форму туберкульозу (відео)У виховательки чернігівського дитсадка виявили відкриту форму туберкульозу (відео)

У музичного керівника дошкільного навчального закладу №66 у Чернігові виявили туберкульоз. Це підтвердила Суспільному завідувачка дитячого садка. Співробітникам закладу стало відомо про це у четвер, виховательку одразу госпіталізували до тубдиспансеру.Садочок №66 сьогодні працює у звичному режимі. В п’ятницю санепідемстанція провела тут дезінфекцію. Завідувачка дитсадку Галина Щербина, каже, музкерівник протягом останнього місяця була у відпустці.

Жінку одразу ж госпіталізували до тубдиспансеру. Зараз садочок чекає на ще одну перевірку від Держпродспоживслужби. Старша медсестра закладу Любов Сечевиця каже, всі працівники проходять медогляд згідно санітарних норм.

Стан жінки лікар протитуберкульозного диспансеру не коментує, каже, з етичних міркувань.

Телефоном начальник управління освіти Василь Білогура повідомив, що у всіх дитсадках міста проведуть профілактичні заходи та бесіди з батьками.

UA: Чернігів

Теги: дитсадок, ДНЗ №66, туберкульоз, музичний керівник, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект