Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 6-й тролейбусний маршрут замінить 6Т (відео)

6-й тролейбусний маршрут замінить 6Т (відео)

6-й тролейбусний маршрут тимчасово змінюють на 6Т.

Таке рішення в ЧТУ прийняли через численні нарікання мешканців мікрорайону Масани та вулиці Любецька на великі інтервали руху, через які їм складно виїхати у центр міста.Микита Вікторов, речник ЧТУ: «Максимум ми можемо випустити на 6-й маршрут 4 тролейбуси. Справа в тому, що 6-й тролейбусний маршрут – від вулиці Незалежності до вулиці Пухова, Бєлова – один із найдовших в місті, який складає більше 22 км. Час оборотного рейсу одного тролейбуса становить 90 хвилин».

Тож інтервал руху на 6-му маршруті складав 22 хвилини і вдвічі більше у час обіду. На зупинках пасажири чекали подекуди годину або й більше. Тому в ЧТУ пішли на непопулярний крок – скорочення маршруту.

Микита Вікторов, речник ЧТУ: «В якості експерименту був розроблений маршрут 6Т. Він прямує від вулиці Незалежності, з вулиці Любецької він повертає праворуч до Міського Палацу культури через площу Перемоги, Центральний ринок, робить коло навколо центру і повз готель «Україна» повертається знову на вулицю Незалежності».

З тими ж 4 машинами, які працювали на довгій 6, на короткий інтервал руху вдалося скоротити до 15 хвилин.

Микита Вікторов, речник ЧТУ: «Пасажири, які дійсно щоденно користуються тролейбусом, щоб діставатися на роботу чи з роботу, і які мають робити пересадку, їм досить вигідно користуватися проїзним квитком. Вже при одній пересадці в день проїзний себе окуповує».

Також в ЧТУ синхронізували розклади руху маршрутів 6Т, 7 та 7А, щоб час очікування на зупинці для пересадки складав біля 5 хвилин.

Новий маршрут тестуватимуть місяць. Якщо результати будуть позитивними, він залишиться на постійній основі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: тролейбус 6Т, ЧТУ, Микита Вікторов, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект