Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Затори у Чернігові? Чому перекрили перехрестя Шевченка-Молодчого? (відео)Затори у Чернігові? Чому перекрили перехрестя Шевченка-Молодчого? (відео)

За парканом «Обережно! Монтажна зона».

На перехресті вулиць Молодчого та Шевченка розпочались аварійні роботи з ремонту самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм. На прилеглих до перехрестя вулицях розставлені знаки, які попереджають про об’їзд, а за парканом знімають перший шар асфальту.Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Таких місць, як це, в Чернігові дуже багато. Комунікації дійсно зношені. Особливо по каналізаційним мережам. Понад 70% комунікацій вже відпрацювали свій ресурс».

Перекриття одного з найбільш насиченого рухом перехрестя Чернігова ускладнило процес пересування автівок. Так, наприклад, уповільнений рух на гетьмана Полуботка, а дехто і взагалі ігнорує дорожні знаки, які показують схему об’їзду.

Перекриття відбулось 12 червня. Хоча за рішенням виконкому мали б обмежити рух ще у понеділок, 11 червня. Знадобився час аби вирішити все з іншими службами. Зокрема, комунікації яких також під землею, кажуть у «Чернігівводоканалі».

Роботи, які розпочалися, не планові, а аварійні, з наступних причин: «Руйнація колектора могла привести до тяжких наслідків, аж до обвалу дороги і навіть до пошкодження будинку».

Комунікації, які не бачили заміни десятки років, потребують ремонту тут і негайно. Але охопити все місто неможливо. І як приклад, представники «Чернігівводоканалу» наводять ситуацію з провалом колектора на Савчука взимку цього року, який прокладений в 1976. З цієї ділянки і розпочали аварійні роботи, і ось дійшли до перехрестя. Якби запізнились, то наслідки могли б бути невтішними.

Колектор, що прокладений на Шевченка ще старший, відрізок від тролейбусного управління до місця нинішніх робіт 1964 року.

Роботи на цій ділянці обіцяють закінчити до понеділка, 18 червня. Але за рішенням виконкому роботи можуть проводитися до 25 червня.

Нагадуємо, що для власників автівок рекомендований об’їзд вулицями Міхнюка, гетьмана Полуботка, академіка Павлова. Тролейбусні маршрути №1, 8 та 9 на час перекриття курсувати не будуть. З детальною схемою можна ознайомитися за посиланням>>>.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: ремонт каналізаційного колектору, перекриття дороги, Чернігівводоканал, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект