Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учасники ДТП на Кільцевій зустрілися з батьками постраждалої дитини (відео)

Учасники ДТП на Кільцевій зустрілися з батьками постраждалої дитини (відео)

Водій і пасажир автівки та батьки постраждалого в ДТП хлопчика знайшли взаєморозуміння. Їм нарешті вдалося поспілкуватися і обидві сторони кажуть, що зараз найголовніше, лише здоров’я дитини.Тетяна, мама: «Я верю в искренность этого человека, потому что он плакал на коленях на кровати моего сына. Надеюсь, что все будет хорошо. Мне кажется, никто не хотел этого происшествия».

Андрій Блауш: «Мы извинились перед ребенком и нашли консенсус. Сейчас и моя семья, и семья водителя стараются помогать, чтобы ребенок побыстрее выздоровел. Это сейчас самое главное».

Шоковані тим, що трапилося, не лише сім’я постраждалого, а й ті, хто в момент зіткнення знаходилися в машині.

Андрій Блауш: «Меня подвозил мой товарищ на своем автомобиле. Ехали по объездной улице. Я сидел сзади за водителем и тут я услышал удар, поднял глаза и увидел, что разбито лобовое стекло. Машина резко припарковалась и я увидел, что водитель сбил ребенка».

Каже, що він один з тих, хто першим опинився біля дитини.

Андрій Блауш: «Я, как отец, моему ребенку полгода, сразу же выбежал из автомобиля. В это время подбежал отец ребенка. Мы с ним вместе забрали ребенка с проезжей части в сторону. Я начал вызывать скорую. У меня был шок, я даже не мог вспомнить номер скорой помощи».

«Швидка» госпіталізувала хлопчика, а ті, хто знаходилися в автівці, покинули місце події. Але вже через кілька годин з’явилися в поліцію. Здали аналізи на наявність алкоголю в крові та наркотиків. А також почали свідчити. Паралельно намагалися з’ясувати, що з дитиною та зв’язатися з батьками, аби допомогти.

Тетяна, мати: «Андрей Блауш и водитель полностью оплачивают лечение».

Зараз дитина ще й досі в реанімації. Але прогнози лікарів, втішні.

Ця ДТП набула всеукраїнського розголосу, через прізвище Блауш. В автівці знаходився брат депутата обласної ради від «Радикальної партії» Дмитра Блауша – Андрій.

Андрій Блауш: «Не могу понять зачем затрагивают честь моего брата. Брат и брат, но мы ж то отдельные личности. Не понимаю, зачем эта вся грязь».

Чоловік каже, що хоче, аби у всьому розібралося слідство, а не експерти соціальних мережах, які вже через декілька годин після ДТП зробили свої висновки і самостійно знайшли винних. Переконує, він як і водій, готові співпрацювати з правоохоронцями, а також робити все, від чого залежить здоров’я дитини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Андрій Блауш, ДТП, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект