Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скандальне ДТП: як почувається потерпілий хлопчик? (відео)


Нормовен

Скандальне ДТП: як почувається потерпілий хлопчик? (відео)

Аварія, яка сталася у Чернігові 19 травня, не залишає нікого байдужим, адже там постраждала малолітня дитина.

Ярославу Омельченку 11 рочків. Його мама не спить уже третю добу і знаходиться в реанімаційному відділенні чернігівської обласної лікарні з сином. Лікарі борються за його життя. Телефоном жінка повідомила, як син почувається сьогодні.

Тетяна, мама: «Стан у Ярослава тяжкий, але стабільний. Гематоми в голові ще є, вони нікуди не поділися. Дитина дуже часто спить».Нагадаємо, хлопчик пересувався на велосипеді по вулиці Кільцевій, паралельно їхав автомобіль, в результаті сталося зіткнення. Дитина отримала численні травми, в тому числі і голови. Того, хто знаходиться за кермом, поліція на місці ДТП не знайшла і досі проводить розслідування.

Володимир Реберг, начальник Чернігівського міського відділу поліції: «З показу свідків, вони двох осіб точно бачили. Також є інформація, що можливо був і третій. Дані особи виходили з автомобілю та підходили до дитини. Одна з цих осіб телефонувало «103», після цього вони зникли. На місці пригоди залишилися сліди предметів, наразі всьому цьому дається оцінка і перевіряються покази».

Зокрема поліція призначила ряд експертиз для остаточного встановлення всіх обставин. Зокрема, походження білої речовини, яка була знайдена у пакеті біля місця аварії. За даним фактом відкриті провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Ім’я того, хто збив дитину, хоча поліція не розголошує, та все ж швидко стало відомо, що за кермом знаходився старший брат депутата обласної ради Дмитра Блауша Андрій.

Мама потерпілої дитини також повідомила, що він з’являвся у лікарні та спілкувався з нею.

Тетяна, мама: «Приїхав вчора Андрій Блауш до нас у лікарню. Не сам, з якимсь чоловіком. Мене визвали до нього, я вийшла. Він почав плакати і каже, я усвідомив, що накоїв, не знаю чого кинув дитину і поїхав з місця ДТП, чого так все вийшло, я хочу допомагати у лікуванні вашої дитини. Все, що треба, все для вашої дитини зроблю, бо в мене теж росте маленький синочок. Потім він попросився в палату, щоб вибачитися перед моїм сином. Впав перед моєю дитиною на коліна і просив пробачення. Поклав гроші, сказав, що буде допомагати нам поки дитина не одужає. Сподіваюсь, що так і буде, бо моє материнське серце теж не хоче, щоб його дитина залишалась без батька».

Пані Тетяна каже, що в його каяття повірила, адже для неї наразі головне, щоб якомога скоріше Ярославчик вилікувався та став на ноги.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, Андрій Блауш, Ярослав Омельченко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект