Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Побитий комунальник, після сутички з активістом, виписався з лікарні і розповів свою версію подій (відео)

Побитий комунальник, після сутички з активістом, виписався з лікарні і розповів свою версію подій (відео)

Працівник комунального підприємства «Зеленбуд», котрий після сутички з громадським активістом опинився на лікарняному ліжку, повернувся на роботу. Після двох тижнів у лікарні, каже, досі пам’ятає той день як учора.Віктор Донець, водій КП «Зеленбуд»: «Зранку пройшов лікаря, отримав маршрутного листа і виїхав на роботу з працівниками. Після обіду поїхали вже на Вал прибирати аварійні дерева».

Йому 63 роки, з них – 33 він працює водієм на «Зеленбуді». 29 березня, коли й трапилася сутичка, він повіз працівників на Вал. Каже, там вже був якийсь чоловік, який все фотографував.

«Він зайшов на загороджену територію і почав фотографувати. Відразу, не представившись, попросив наші документи. Показали йому документи. Подивився та почав кричати, де оригінали. Ми йому відповіли, що у нас є, то ми й показали, хочеш оригінали, їдь у контору», – розповідає Віктор.

Але на цьому, каже, не відомий йому тоді громадський активіст не зупинився і у зоні робіт далі фотографував, на що отримав його зауваження. А далі, каже Віктор Андрійович, трапилося неочікуване. І набагато молодший за нього чоловік вдарив його після зауваження.

Після сутички, каже комунальник, не звернув увагу на травму. Синець на лівій скроні здався просто синцем. У медпункті від госпіталізації відмовився. Проте наступного дня йому стало зле.

Лариса Кадіна, завідувачка неврологічного відділення ЧМЛ №4: «В день происшествия мужчина от госпитализации отказался. Вероятно он еще не ощутил полностью тяжесть своего состояния. Ему было рекомендовано обратиться к специалистам – травматологу и невропатологу – по месту жительства на следующий день, то есть 30 числа. Пациент обратился, так как почувствовал себя хуже. У него усилилась головная боль, утром был тошнота. Пациент был госпитализирован с закрытой черепно-мозговой травмой, сотрясением головного мозга в неврологическое отделение».

Чоловік каже, за 30 років роботи на комунальному підприємстві, котре працює з рослинами і деревами, здавалося зовсім далекого від конфліктів, ніколи не думав, що йому 2 тижні доведеться лікуватися після зустрічі з активістом.

Активіст, про якого йдеться, відомий в місті Олександр Гашпар. Він одразу після інциденту зустрітися з журналістами відмовився. Коментував телефоном. Нині повідомив, що знаходиться у лікарні із загостренням хронічної хвороби. Вини не визнає, навпаки, вважає себе постраждалим.

Чи бив він зеленбудівця, відповідає: «Чесно кажучи я не пам’ятаю». І заявив, що після сутички у нього пошкоджений палець руки.

І Віктор Донець і Олександр Гашпар звернулися до поліції.

Нині триває розслідування.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Віктор Донець, Вал, дерева, конфлікт, Олександр Гашпар, КП «Зеленбуд», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект