Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Рідні паралімпійців Ярового та Рептюха розповіли, як святкували першість спортсменів (відео)

Рідні паралімпійців Ярового та Рептюха розповіли, як святкували першість спортсменів (відео)

Між ними зараз понад 7 тисяч кілометрів. Поки одні змагаються, інші не сплять ночами, затамувавши подих вдивляються в екрани. Журналісти «ТСН» поспілкувались із найпотужнішими групами підтримки українських паралімпійців. Ось так святкували перемогу двох золотих призерів Максима Ярового та Ігоря Рептюха їхні найрідніші люди.Поки для бронзового та від сьогодні ще й золотого призера паралімпіади в Пхьончхані лижника Ігоря Рептюха усе здається лиш сном, його рідня на Чернігівщині не спить уже кілька ночей. Мама, дружина Олена, 2-річна Вероніка та ще одна донечка, яка от-от з’явиться на світ. Поки Ігор у Кореї здобував медалі вдома за нього тримали кулачки жіноча група підтримки. Особливо сьогодні серед ночі прокинулась навіть найменша вболівальниця.

Після перетину фінішу Ігор ще з годину не міг усвідомити, що переміг.

Чимала колекція нагород спортсмена наступного тижня поповниться двома, а може й трьома, медалями. Завтра Ігор візьме участь у біатлонних гонках.

У протилежній частині країни на Миколаївщині радіє першому золоту сина родина Ярових. Його він отримав напередодні.

Батько Максима військовий, мама вчителька. Жінка зізнається, коли у 14 років Максим зірвався з мосту і зламав спину, вила від горя.

Талант Максима до зимового спорту помітив колишній лижник Олександр Васютинський. Тренер сам почав їздити у село до Максима, тренувались на власноруч змайстрованими з роликів приладді. Коли за півроку хлопець поїхав на тренувальну базу вже на сніг, його взяли в збірну України.

Родина, і найголовніше, маленька племінниця Дана чекають на чемпіона вдома. Вже готують Максимові улюблений тортик.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: Паралімпіада-2018, паралімпійські ігри, спорт, спортсмени, Пхьончхань, Ігор Рептюх, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект