школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бойовики самопроголошеної ЛНР не віддають українським військовим тіло чернігівця Дмитра Сискова (відео)SHOPTOYS

Бойовики самопроголошеної ЛНР не віддають українським військовим тіло чернігівця Дмитра Сискова (відео)

Бойовики самопроголошеної ЛНР не віддають тіло загиблого бійця з Чернігова. Про це повідомляє 58-ма окрема мотопіхотна бригада, до складу якої входив 37-річний Дмитро Сисков, на своїй сторінці у «Фейсбук».У дописі описують події, які розгорталися 12 лютого, в день загибелі чернігівського молодшого сержанта. З самого ранку бойовики відкрили вогонь по позиціях бригади в районі Кримського зі сторони Бахмутської траси. Інтенсивні обстріли велись із мінометів, які, як відомо, заборонені мінськими домовленостями. Міни 120 та 82 калібру і гранати несподівано накрили спостережний пункт українських бійців. Звичайно наші армійці не мовчали і пересікали вогонь бойовиків, але винятково тим калібром, який дозволений Мінськом. Прикриваючись артилерією ворогам вдалося майже впритул наблизитися до українських позицій та захопити в полон пораненого бійця. А згодом вони вже надіслали фотографії, які підтверджують факт смерті військовополоненого.

Тіло зараз знаходиться на непідконтрольній території. Його планували передати ще 14 лютого, але в останній момент плани змінилися. Представники бандитських формувань без видимих на те причин різко відмовилися передавати тіло і перенесли дату на 16 число. Саме на той день, коли бригада вшановуватиме своїх побратимів у день створення військової частини. Сказано в дописі.Як повідомив телефоном прес-офіцер ОК «Північ» Віталій Кирилов, є інформація, що тіло бійця знаходиться у морзі у місті Стаханов.

Нагадаємо, що Дмитро Сисков родом з Чернігова. Боронити незалежність та суверенітет України на Схід пішов в жовтні 2016 року.

Сюжет телеканалу «Дитинець» та «Новий Чернігів»

Теги: Дмитро Сисков, ЛНР, бойовики, війна, Донеччина, «Новий Чернігів», «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект