SHOPTOYS

Школу №10 закривають (відео)

Батьки учнів 10-ї школи пообідді 11 січня перекрили проспект Перемоги. Акція протесту зумовлена тимчасовим припиненням навчального процесу у школі №10 в зв’язку з аварійним станом одного з корпусів, який прилягає до основної споруди.Приміщення школи №10 не може далі експлуатуватися через аварійний стан прибудови, в якій розташовані шкільні вбиральні. Такий технічний висновок науково-дослідного інституту «Чернігівцивільпроектреконструкція», який дослідив стан будівельних конструкцій.

Обурені батьки не погоджуються з рішенням комісії і вимагають проведення незалежної експертизи.

Згідно з рішенням комісії, після канікул, з 15 січня, навчальний процес для школярів 10-ї школи продовжиться у 6-й. Але батьки особливих діток вимагають створення відповідних умов для їх навчання в іншому закладі.

Проте, що перехід в іншу школу стане неабияким випробуванням для дітей, наголошує і вчитель інклюзивного класу Софія Степаненко.

Софія Степаненко, вчитель інклюзивного класу: «Саме складніше дасться перехід інклюзивному класу. Якщо ми навіть переходимо в інший кабінет, то для цієї дитини це вже стрес, і вже не буде того повноцінного навчання, який має бути».

Школу №10 збудували у 1946 році, а прибудову до неї у 1997. Але тріщина у приміщенні з’явилася ще рік тому. Її намагалися усунути, але це не дало результатів.

Протягом години батьки проводили акція протесту та вели перемовини з працівниками міського управління освіти. Але дійти спільного рішення так і не вдалося.

Разом з батьками протестували і учні школи. Адже старшокласники хвилюються за бали та майбутній атестат. Вже через декілька місяців їх чекає ЗНО та вступ до вишу.

Акція протесту тривавала годину. А тому весь транспорт рухався в об’їзд вулицею Попудренка. Опісля батьки розійшлися: одні пішли по домівках, інші повернулися до школи. А продовжити обговорення вирішили на офіційних батьківських зборах. Як повідомили у школі, на них будуть присутні працівники управління освіти та ДСНС.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: школа №10, будівля, аварійний стан, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект