Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сьогодні у Чернігові перекрили проспект Перемоги (відео)

Сьогодні у Чернігові перекрили проспект Перемоги (відео)

Проспект Перемоги у Чернігові сьогодні перекрили батьки учнів 10-ї школи. Почалося все опівдні і тривало годину.Люди безперервно рухалися пішохідним переходом і не дозволяли транспорту проїжджати. Утворився затор.

Маршрутки, автобуси, легковики – розверталися, їхали в об»їзд сусідніми вулицями, деякі тротуаром. Тролейбуси зупинялися, випускали пасажирів, і чекали закінчення акції.

Люди протестували проти закриття 10 школи. Вчора Комісія з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради заборонила експлуатувати будівлю закладу після канікул, а це вже з 15-го січня.

Приміщення із санвузлами через тріщину у стіні між основним корпусом і прибудовою визнали аварійним. Поки триватиме технічна експертиза, 350 учнів 10-ї школи цілими класами переведуть на навчання до школи №6. Протестуючі переживають, що це не тимчасові незручності, а школу закриють назавжди.

Сьогодні о 18 у школі мають відбутися батьківські збори разом з представниками міського управління освіти та надзвичайниками. На цю хвилину рух транспорту на проспекті Перемоги відновили.

«Сівер-центр»

Теги: школа №10, перекриття руху, протест, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект