Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чому в місті вимикають електроенергію? (відео)Чому в місті вимикають електроенергію? (відео)

Чернігів без світла. Перше відключення сталося у вечорі 10 листопада. Впродовж кількох годин деякі мікрорайони були знеструмлені. Така ж сама ситуація сталася 12 листопада – електроенергія зникла близько 19 години вечора. Частина міста була паралізована в наслідок виникнення аварійної ситуації. Та чому про це ніхто із уповноважених осіб «Чернігівобленерго» не повідомив мера міста, з’ясовували на ранковій нараді у понеділок.Владислав Атрошенко зауважив, що окрім цього є скарги стосовно часткової відсутності зовнішнього освітлення в місті.

Директор комунального підприємства «Міськсвітло» В’ячеслав Николенко пояснив, що це залежить напряму від планових, або ж інших робіт, які проводять, знову ж таки, працівники «Чернігівобленерго». Графік таких робіт відсутній.

В’ячеслав Николенко зауважив, що наразі до «Чернігівобленерго» направлено 3 листа з проханням бути більш відповідальними і завчасно повідомляти про відключення диспетчера, а не як зазвичай за годину. І так само після завершення, аби працівники «Міськсвітла» могли оперативно включити свої ТП.

Що стосується освітлення в місті, на сьогоднішній день воно повністю відновлене. Аварійні роботи завершені успішно, кажуть енергетики.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: електроенергія, Чернігівобленерго, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект