Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Залізнична лікарня страйкує (відео)
Рекламодателям

Радио

Залізнична лікарня страйкує (відео)

Медпрацівники вузлової лікарні станції "Чернігів південно-західний " з сьогоднішнього дня не працюють - про це свідчить оголошення на дверях. 70 працівників сидять 5- й місяць без зарплати. Терпець, кажуть, увірвався.
Об’ява, яку сьогодні побачили пацієнти вузлової лікарні станції “Чернігів”, свідчить про те, що працівники закладу вирішили привернути до себе увагу страйком. Як відомо, весь персонал лікарні не отримує зарплатні з січня цього року. Керівництво лікарняного закладу сподівається на вирішення проблеми місцевою владою, профспілковий комітет — виплату зароблених грошей з урахуванням індексу інфляції і збереження колективу. З 70 працівників вже звільнилося порядка 10.


Сьогодні ж на об’єкт виїхала профільна депутатська комісія міської ради на чолі з секретарем міської ради Владиславом Кухарем, аби на місці оцінити стан закладу.
За словами начальника Управління охорони здоров’я міської ради Юрія Бойка медичні заклади Чернігова мають достатній ресурс для обслуговування колишніх пацієнтів залізничної лікарні. Питання з працевлаштуванням працівників також може бути вирішено.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігів, лікарня, медпрацівники, страйк, ТРК «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект