• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Результати роботи пункту вакцинації у Чернігові. Півтисячі осіб щепилися


Результати роботи пункту вакцинації у Чернігові. Півтисячі осіб щепилися

 

Чернігів за показниками захворюваності на Covid-19 залишається в «зеленій» зоні. За минулий тиждень в місті зафіксовано 37 нових випадків, до медзакладів госпіталізували 24 особи.Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Це, на сьогоднішній день, самий низький показник за весь період спостереження за захворюваністю на Covid-19, який ми взагалі бачили».

Так прокоментував ситуацію з поширенням коронавірусу очільник 2-ї міської лікарні під час ранкової наради у муніципалітеті.

Загалом епідеміологічна картина наразі з кожним тижнем покращується, і це те вікно, яке можна використати для формування колективного імунітету, каже Владислав Кухар. Для цього достатньо вакцинуватися, і у Чернігові це зараз можна зробити будь-яким категоріям населення віком від 18 років.

Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Відкритий пункт щеплення на Covid-19, який розташований в приміщенні Деснянської районної ради. За вихідні дні там було вакциновано 531 особу».

У розпорядженні нашого міста наразі є до 10 тисяч доз китайського препарату CoronaVac, якими вакцинують людей у пункті щеплення.

Загалом же за увесь час імунізації, першу дозу у місті отримали 14 тисяч осіб, другу – 2300.

Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Ми рухаємося цим шляхом, тому що всі знають про те, що це єдиний шлях щодо подолання захворюваності на Covid-19».

Повідомив Владислав Кухар і про те, що поки міжнародні сертифікати, які потрібні для закордонних подорожей ще тільки плануються в Україні видаватися з 1 липня, в чернігівських медзакладах можна отримати спеціальну довідку, якщо ви пройшли повну процедуру вакцинації.

Владислав Кухар, генеральний директор міської лікарні №2: «Якщо людина отримала два щеплення, буквально наступного дня вона у свого сімейного лікаря, за бажанням, може отримати таку довідку при наявності закордонного паспорту. Закордонний паспорт потрібен тільки для того, щоб правильно, без помилок, заповнити всі графи, які йдуть на англійській мові. Декілька довідок таких ми вже видавали, тобто напрацювання є в цьому питанні».

Нагадаємо, що пункт вакцинації знаходиться у приміщенні колишньої Деснянської райради, за адресою проспект Перемоги, 141 на 3-му поверсі. Працює він по вихідним дням з 9-ї ранку до 15-ї. Вакцинація безкоштовна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пункт вакцинації, щеплення, імунізація, нарада, Владислав Кухар, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект