• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові шляхом конкурсного відбору обрали ще трьох керівників навчальних закладів


У Чернігові шляхом конкурсного відбору обрали ще трьох керівників навчальних закладів

 

Чернігівський ліцей №16 матиме нового директора. Конкурс на цю посаду провели у середу в міській раді, і серед двох претенденток комісія визнала більш гідною Наталію Докіну – завуча гімназії №31.Наталія Докіна, учасниця конкурсу: «Напрямом в розвитку ліцею є орієнтація на потреби учня, наскрізний процес виховання, сучасне середовище, професійний розвиток, безперечно, вчителів, розширення та урізноманітнення взаємодії з громадськістю, за батьками і зміцнення матеріальної бази».

У рамках того ж конкурсу визначили і нову очільницю 18-ї школи. Нею стала Ірина Хоменко, заступниця директора цього навчального закладу.

Ірина Хоменко, учасниця конкурсу: «План розвитку чернігівської загальноосвітньої школи №18 зумовлений якісним оновленням змісту освіти, який полягає в необхідності привести її у відповідний стан з європейськими стандартами, потребами сучасного життя, запитами суспільства щодо якості та доступності освіти, орієнтацію на потреби учнів в освітньому процесі, дитиноцентризм».

На посаду директора школи №34, що на Шерстянці, був лише один кандидат – її нинішній очільник Олександр Носач. Він і здобув перемогу.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Одноголосно по цим кандидатурам ми проговорили, тому я вітаю переможців і бажаю успіху тим, хто не виграв, працюйте над собою, подавайтеся на наступний конкурс. Я думаю, що сьогоднішній приклад показує, що дійсно треба пробувати ще і все вийде».

Контракти з переможцями будуть підписані лише на початку серпня, тоді ж вони і займуть свої посади.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, директор, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект