• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поетичний фотовернісаж Віктора Кошмала


Поетичний фотовернісаж Віктора Кошмала

 

Він зупиняє мить і вміє відтворити час. «Поетичний фотовернісаж Віктора Кошмала» – під такою назвою у бібліотеці імені Короленка відкрилася персональна виставка світлин відомого чернігівського фотохудожника. Вже понад 50 років він щодня у пошуках цікавих кадрів. Каже, на творчість надихає краса навколишнього світу.Пейзаж, портрет, анімалістика, макрозйомка, міський пейзаж – у таких жанрах працює фотомитець. На виставці представлено 42 робити. Тематика найрізноманітніша. Кожна світлина має свій неповторний настрій, кажуть шанувальники творчості Віктора Кошмала. З відкриттям фотовиставки його прийшли привітати й представники влади.

Віктор Кошмал давній друг бібліотеки імені Короленка. Тут йому завжди раді і підтримують усі його задуми й творчі ідеї. На відкритті виставки презентували фільм про фотохудожника. А підтримує його у всіх творчих починаннях сім'я.

Троє внуків пішли по стежині свого дідуся – також дружать із фотокамерою та подорожують Чернігівщиною. вже мають навіть перші досягнення і презентували свої фотовиставки.

Віктора Кошмала знають і в Україні, й за кордоном. Він завжди в пошуку. Каже, його робота цікава й життєдайна. Тож попереду ще багато задумів і звершень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віктор Кошмал, бібліотека Короленка, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект