• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дистанційка завершилася: як пройшов перший день занять у школі


Талион

Дистанційка завершилася: як пройшов перший день занять у школі

 

Усміхнені обличчя та обійми старшокласників. У Чернігові з 11 травня для учнів 5-11 класів відновили навчальний процес у звичайному режимі. Востаннє ці діти відвідували школу у березні.9-класниця гімназії №31 Анна Терентьєва радіє, що дистанційка завершилася.

Анна Терентьєва, учениця 9-го класу гімназії №31: «На дистанційному було доволі легко саме з навчання, тому що не треба було ходити в школу. Але зараз, як тільки я прийшла сюди, тобто я зустріла друзів, я сиділа на уроці, і мені сподобалося».

11-класниця Вероніка Терещенко також чекала на повернення за парту. Хоча і вважає дистанційне навчання доброю альтернативою на час карантину.

Вероніка Терещенко, учениця 11-класу гімназії №31: «Насправді, я вважаю, краще навчатися на дистанційному навчання, так можна краще підготуватися до ЗНО».

У гімназії №31 зустрічають дітей згідно з усіма санітарними вимогами. Кабінети провітрюють, проводять скринінг, на входах стоять антисептики, і перш ніж іти до класів, учні по черзі дезінфікують руки.

До школи в перший день занять прийшли майже всі діти. Авралу з навчанням наприкінці року не буде, запевняє директорка закладу Вікторія Овчаренко.

Вікторія Овчаренко, директорка гімназії №31: «Згідно плану, 30% уроків відбулося в «Зумі», тобто вчитель безпосередньо працював з учнями, розповідав, якщо виникали якісь питання, то це обов’язково все з’ясовували. Ми виконуємо вимоги програми і все, що було заплановано, виконувалося і в дистанційному режимі. Але складними темам вчитель може приділити увагу на уроці і додатково повторити. Додаткових контрольних не буде. Вони всі заплановані і календарне тематичне планування передбачає об’єм контрольних і самостійних робіт згідно плану, тому перевантаження не буде».

Вчителі поверненню до школи учнів радіють не менш за своїх вихованців.


Олена Кондратенко, вчителька української мови та літератури гімназії №31: «Ми зраділи, тому що повернулися за парти і що ми повторюємо навчальний матеріал, і що у нас відбувається живе спілкування, і розуміння матеріалу, розуміння один одного. Це найважливіше, коли сприймаєш вживу емоції дітей».

З першого дня вже активно розпочали готуватися до підсумкових контрольних робіт.

Вікторія Новак, вчителька англійської мови гімназії №31: «Я зараз перед ЗНО не хочу давати, якісь надвеликі навантаження, тобто я йду за своїм планом – ми вивчаємо зараз тему, але також готуємося до ЗНО саме з 11-класниками. З усіма дітьми у нас заплановані 4 види контрольних: говоріння, аудіювання, читання, письмо. Це є певне підсумування вивчених тем. І за допомогою цих контрольних, це добре, що вони відбуватимуться оффлайн, я побачу їх реальні знання і те, як вони працювали на карантині».

Майже 100% явка учнів і у сусідній школі №12, де школярі разом з педагогами також з нетерпінням чекали повернення за парти.

Костянтин Чантурія, учень 10-го класу ЗОШ №12: «Сидіти вдома дуже нудно. А тут і друзі, і навчання. Наздоганяти, мабуть, буде дуже складно, бо залишилось не так багато часу для цього. Але я думаю, що все буде нормально».

Василь Гопаченко, директор чернігівської ЗОШ №12: «Звісно, працювати в режимі, коли діти бачать свого вчителя, чують його мову, бачать його емоції, розуміють про що він говорить, це набагато легше і краще, ніж викладати за технологією дистанційного навчання. Впродовж цих неповних 4 тижнів діти будуть проходити і контрольні зрізи, зрозуміло і писати річні контрольні роботи, ті, які випадають за графіком. Але, звісно ж таки, все рівно це кращий спосіб побачити один одного після такої довгої перерви».

За словами Василя Гопаченка, в їхньому закладі фізико-математичного профілю забезпечували учнів максимальними уроками онлайн. Особливо дисциплінами з фізики і математики, тому хвилюватися випускникам не слід. Директор впевнений, що ЗНО, яке у їхній школі відбуватиметься 28 травня, школярі здадуть успішно і вкотре покажуть одні з кращих результатів.

Василь Гопаченко, директор чернігівської ЗОШ №12: «Я вважаю, що ми організували абсолютно пристойне навчання за технологією дистанційного навчання, то тоді проблем не буде. Вчителі строго йшли за планом, вони слідкували за тим, щоб виконувалися програми. Зараз програмо воно викладається все так, як і було заплановано на початку навчального року».

Нагадаємо, минулого тижня у Чернігові відновили навчання учнів молодшої ланки – 1-4 класів. Уроки, які раніше викладалися дистанційно – фізичну культуру, музику, малювання, – поновили. Освітній процес для всіх школярів Чернігова триватиме до 4 червня. А 5 червня обіцяють провести останні дзвоники для випускників 11 класів. Звичайно ж з дотриманням усіх карантинних вимог затверджених головним санітарним лікарем.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, освіта, школа, школярі, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект