• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Запис на місяць вперед: у Чернігові люди почали переоформлювати субсидії


Запис на місяць вперед: у Чернігові люди почали переоформлювати субсидії

 

Запис на місяць вперед. У Чернігові люди пішли переоформлювати субсидії. Усім треба записатися на прийом і подати документи. Уряд змінив порядок призначення субсидій і тепер усім, хто хоче їх отримувати, треба повторно подавати заяви та декларації.У Чернігові в Новозаводському управлінні соцзахисту населення на прийом записують телефоном і на вулиці, аби уникнути скупчень. Наразі людям призначають прийом на кінець травня-початок червня.

«Ми записуємо по номерам телефонів, які є на дверях і є викладені на сайті, записуємо в живій черзі», – розповіла завідувачка сектору координації і прийому громадян управління соціального захисту Новозаводського району Ірина Дзюба.


Раніше перерахування субсидій було автоматичним, тепер же документи треба подавати усім заново. Про це йдеться у постанові Кабміну.

«З 1 травня призначення і перепризначення житлових субсидій буде відбуватись тільки подання всіма заявниками нових заяв і декларацій до органів соціального захисту населення. На сьогодні в місті отримує житлові субсидії майже 35 тисяч домогосподарств. Але водночас прийом документів буде здійснюватися з травня по вересень і субсидія буде призначена з травня», – сказала директорка департаменту соціальної політики міськради Ірина Марчук.

Документи можна буде надіслати звичайною чи електронною поштою.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: субсидія, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект