• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігівській області лікарі борються за життя трирічної дівчинки


У Чернігівській області лікарі борються за життя трирічної дівчинки

3-річний хлопчик помер. За життя його сестрички-близнючки із села Високе, що на Чернігівщині, борються лікарі. Дівчинка в край тяжкому стані. Третина її тіла обпечена. Малеча згоріла в хаті, поки їхня мама ходила до дитячого садочка по іншу – третю дитину. Валентина Доброта з подробицями сімейної драми.Трагедія сталася у хаті на околиці Високого. Півроку тому молода жінка з трьома дітьми її орендувала. А сама вона родом із сусіднього села. Але після розлучення з чоловіком переїхала сюди.

Без нагляду мами двоє трирічних дітей залишилися буквально на 20 хвилин, але цього часу вистачило для трагедії.

Абіл Гусейнов живе навпроти і з вікна своєї хати побачив дим у сусідки. Він першим кинувся в середину задимленої хати.

Абіл Гусейнов, сусід постраждалої родини: «Я мокрый побежал туда внутрь. Я сначала не видел, что происходит. Дым, ничего не видно. Минут 15 искал детей. Один раз у меня не получилось, мне плохо стало, я вышел на улицу».

Разом із іншим чоловіком він спочатку знайшов хлопчика. Обгоріла дитина вже не дихала. А дівчинку виявили згодом, вона сховалася між диваном та стіною.


Абіл Гусейнов, сусід постраждалої родини: «Она хрипела. Я подошел и ели-ели вытащил ее оттуда. Она начала дышать и из ее рта вышел дым».

Перша пожежна приїхала за 10 хвилин після виклику. Але вогню як такого не було. Рятувальники підозрюють, що осередком займання став диван, а причина в пустощах з сірниками.

Олександр Губар, т. в. о. керівника Борзнянського районного сектору ГС ДСНС в Чернігівській області: «Вогню було мало. Дим був настільки щільний, що сусіди бачили, як дим виходив із-під даху будівлі і щілин вікон, і щілин дверей. Горіння синтетичного матеріалу і дало таке сильне задимлення. Діти потруїлись чадним газом».

Про Тетяну Харченко, так звуть жінку загиблої дитини, сусіди жодного поганого слова не сказали. Людмила Джугова була її шкільною вчителькою і каже, що Тетяна хороша мама.

Людмила Джугова, сусідка постраждалої родини:
«Вона ніде ні в яких компаніях. Як людина, як мама вона дуже гарна. Я нічого не можу сказати поганого. Вона зробила ремонт у хаті, шпалери поклеїла, оббілила, повигрібала все».

Загиблого хлопчика поховають завтра. Стан його сестрички тяжкий. Вона у реанімації. У дитини отруєння чадним газом, а ще – обгоріли руки та обличчя. Загалом, третина тіла.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, село Високе, Тетяна Харченко, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект