• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові з Центрального ринку виселяють квіткові ряди, на їхньому місці буде новий ТЦ


реклама

У Чернігові з Центрального ринку виселяють квіткові ряди, на їхньому місці буде новий ТЦ

 

До 1 квітня мають звільнити торгові місця продавчині квітів на Центральному ринку Чернігова. Підприємців попередило про це керівництво ринку, розповіла продавчиня Ольга Лукомська.Про те, що квітковий ряд закриють, їх попередили перед 8 березня, розповіла продавчиня Ольга Лукомська.

«Нам вручили наші директори папери, де було вказано, що до 1 квітня ми маємо звільнити наші робочі місця», – розповіла Ольга Луковська.

В Ольги Луковської продаж квітів основне джерело доходу всієї родини. Їхня сім’я вирощує тюльпани, реалізує їх і в опт, тим же квіткаркам на ринку, і в роздріб.

Ольга Луковська, продавчиня квітів: «На ці гроші ми купуємо дрова, вдосконалюємо свої теплиці, закупаємо більш дорогі сорти тюльпанів, цибулини, еустоми. Ми можемо дозволити собі купити дорогу хімію. Чоловік мій отримує мінімальну заробітну плату. Тобто це основний дохід нашої сім’ї. І у мене двоє маленьких дітей».

Олександра Мозгова 30 років торгує квітами, з них майже 20 років тут – на Центральному ринку.

Олександра Мозгова, продавчиня квітів: «Не знаю, просто земля з-під ніг пішла. Єдиний дохід додому, все. Ну куди йти? Мені 58 років. Кому я треба».

З 1 квітня торгові ряди демонтують. Куди йти торгувати Олександра не знає.

Олександра Мозгова, продавчиня квітів: «Нас ніхто в принципі не питав».

На «квіткових» рядах торгує 21 продавчиня. Щоб з’ясувати, чому від них вимагають звільнити торгові ряди, вони прийшли до міського голови Чернігова Владислава Атрошенка. Він каже – це пов’язано з планами із реконструкції торгового центру «Дитячий світ», який впритул прилягає до торгових рядів. До фірми, яка володіє «Дитячим світом», має відношення сам міський голова.


«Я особисто маю стосунок до торгового центру «Дитячий світ». Він своє віджив. Там буде сучасний торговий центр з підземним паркінгом. Для міста це – плюс. Восени розпочнеться будівництво. Земля викуплена у приватну власність, люди розробляють проектну документацію, готуються до будівництва», – сказав Владислав Атрошенко.

Пропозицій, куди перенести торгові ряди, дві. Перший – перейти на ринок на Шерстянці. Що не влаштовує продавить. Другий, як сказав директор КП «Паркування і ринок» Микола Гоголь, переїхати на «Соціальний ринок» на вулиці Ремісничій.

Олександр Атрощенко, заступник міського голови Чернігова: «Ми з Миколою обговорювали, скільки він може визначити місць. Але це не будуть місця, це будуть бутики. Але, знов таки, хто їх буде ставити – треба обговорювати, за чий рахунок і яким чином. Або ж через Миколу Олександровича це буде, але потім оренда у нього виникає – він же має ці гроші десь узяти. Або ж ви вкладаєте, але якимось чином з погашенням. І основне: скільки на соціальному ринку зможе він поставити».

Варіант із соціальним ринком продавчиням не подобається також.

Ольга Луковська, продавчиня квітів: «Тому що там немає проходу скрізного, як тут. Тобто людина зайде, і, знов-таки, будуть працювати ті, хто скраю».

Олександра Мозгова, продавчиня квітів: «Ми будемо з курами там. Кури і квіти. Наші власті кажуть, що у вас тут безлад, вже це відживше, уже це прийшло в непридатність. Ми самі бачимо, що воно вже віджило. Але з порівнянням того, що нам запропонували соціальний ринок, так у нас Лас-Вегас, вибачте».

Шукати інші місця у Чернігові, де зможуть після знесення торгових рядів працювати продавчині квітів, буде Микола Гоголь.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Я проїду по місту, подивлюся, якщо є десь якісь локації, то ми спробуємо узгодити ці всі питання, і туди поставити. Не так це все легко».

Нині ж після попередження про закриття торгових рядів, деякі з продавинь уже закрили свої бутики.

Ольга Луковська, продавчиня квітів: «Покупці в шоці. Усі ставлять запитання, беруть номери телефонів, усі цікавляться. Дуже багато моїх молодих знайомих додому приходять купувати тюльпани, адже бачать, що в нас закрито».

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: торгові ряди, квіти, Центральний ринок, будівництво, торгівельний центр, Владислав Атрошенко, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект