• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові змінили рух деяких автобусних маршрутів


реклама

У Чернігові змінили рух деяких автобусних маршрутів

У Чернігові внесли зміни до міських автобусних маршрутів. Таке рішення ухвалив 4 березня виконком. Зокрема, 2 та 22 маршрути замінили дачним маршрутом 22-с, він від мікрорайону ЗАЗ до Рівнопілля. 15 маршрут тепер на постійній основі курсуватиме від Забарівки до пляжу Золотий Берег. Раніше до пляжу містяни могли доїхати лише в літній період. Найбільші зміни торкнулися першого маршруту – він курсуватиме малим проспектом замість 14 маршруту, який скасували. І кінцева зупинка у першого автобусу буде гіпермаркет «Епіцентр». Як до цих змін ставляться містяни?«Раніше я на машині їздив, а тепер автобусом до Прогресу. Я їжджу в стоматполіклініку, сів від Прогресу і поїхав. Дуже зручно», – каже Віталій, житель Чернігова.

Начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий пояснює, що малим проспектом перший автобус їздив у тестовому режимі, тепер так буде постійно. Пов’язано це з тим, що 14 маршрут у місті скасували.

Також Олександр Рижий додав, що була проблема малого проспекту забезпечення перевезення населення по малому проспекту, там багато соціальних закладів. Внесли зміни в перший маршрут, який поїхав по малому проспекту, але змінили кінцеву зупинку до Епіцентру, чим задовільнили попит пасажирів.

Тепер маршрут першого автобусу пролягатиме від Старого Білоусу до Епіцентру. Він проходитиме від кінцевої зупинки у Старому Білоусу до перехрестя проспекту Перемоги з вулицею Молодчого. Далі йтиме вулицею Полуботка, Рокоссовського, Доценка, Бєлова, і до кінцевої зупинки «Епіцентр». Раніше кінцевою першого автобуса була вулиця Захисників України.


Людмила проживає на вулиці Всіхсвятській. Вона каже, близько трьох років ходила на зупинку на вулицю Рокоссовського. Тепер перший автобус проходить повз її дім.

Жителька Чернігова Людмила Цвєтинок задоволена змінами.

«Дуже зручно. У нас тут ніякого транспорту не було вже, мабуть, років два. Був 14, а потім ходимо на Рокоссовського, де ввесь транспорт. Їду з села, вийду біля зупинки України, трішки пройду до автобуса, сяду на перший і під’їду до самого будинку із повними сумками».

На кінцевій зупинці першого автобусу водій розказує, як пасажири ставляться до зміни маршруту.

«Ті, хто живе по Полуботка, не задоволені. Хто в лікарні працює, хто по 1 Травня живе, на Туристі люди не задоволені, Електрон також. Хто працює в тій стороні, їм з пересадками доводиться їхати».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобусний маршрут, зміни, транспорт, Олександр Рижий, UA: Чернігів

Добавить в: