• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відкрилася звітна виставка фотомитців


Відкрилася звітна виставка фотомитців

Традиційно на початку року фотомитці Чернігівщини презентують колективну виставку у читальній залі бібліотеки імені Короленка. Це також зайвий привід поспілкуватися у широкому колі своїх колег, поділитися думками та враженнями. Учасників виставки та гостей привітала директорка бібліотеки Інна Аліференко.Стіни читальної зали прикрасили різножанрові роботи авторів з Чернігова та Ніжина. Серед них, світлина Андрія Казуна, яка увійшла у ТОП-10 всеукраїнського конкурсу «Вікі любить пам’ятки-2020».

Віктор Кошмал фотографує все, повз що не може пройти байдуже. Одного разу його погляд привернули зимові візерунки на вікнах будівлі видавництва «Деснянська правда».


До речі, одна зі світлин цієї серії отримала золоту медаль на 13-му Національному бієнале «Природа-2020». Фотознімки, що представлені на звітній виставці, – це дотик до історичного та сучасного Чернігівщини, або маленька історія з нашого життя, про яку через об’єктив фотокамери розповів автор.

Майстерно виконані пейзажі привертають увагу своєю екзотикою.

З новою виставкою обласної організації Національної спілки фотохудожників України можна ознайомитись у великій читальній залі бібліотеки імені Короленка.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, бібліотека Короленка, «Новий Чернігів»

Добавить в: